Connect with us

Gmina Myślenice

Kolejne sukcesy Klubu Trials Up Team

Opublikowano

w

Kolejne sukcesy Klubu Trials Up Team

Mijający weekend okazał się sukcesem dla trialowców myślenickiego Klubu Trials Up Team. Zawodnicy klubu, którzy startowali w barwach Sponsora Głównego PKN Orlen jak również iTV Myślenice wygrali zawody otwierające sezon sportowy 2021.

Kolejne sukcesy Klubu Trials Up Team

Dawid Wacławczyk sprawnie pokonał odcinki zlokalizowane w naturalnym terenie, podczas rozgrywanych Mistrzostw Słowacji BIU. To był jego debiut w zawodach w takim terenie, jego doświadczenie oraz wola walki pozwoliły wygrać zawody w Słowacji i cieszyć się ze zwycięstwa. Sprawiając sobie tym samym znakomity prezent urodziny.

Mikołaj Woźniak od tego roku reprezentujący barwy myślenickiego klubu wystartował w rundzie Pucharu Austrii. Udowodnił, że mimo swojego młodego wieku ma duże umiejętności i ambitnie startuje w wyższej kategorii wiekowej. W konfrontacji ze starszymi zawodnikami jego doświadczenie pozwoliło pozostawić za plecami swoich konkurentów, “wskakując” tym samym na najwyższy stopień podium. Można powiedzieć że plan na weekendowe zawody w wykonaniu obu zawodników został wykonany w 200%.

informacje i zdjęcia: Trials Up Team


Jeśli szukasz bieżących informacji z naszego regionu subskrybuj nasz kanał: YouTube

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane