Connect with us

Kultura

Koncert Orkiestry Polish Art Philharmonic w Złotej Sali Wiedeńskiego Towarzystwa Muzycznego

Opublikowano

w

polish art philharmonic 4


Orkiestra Polish Art Philharmonic i Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu mają przyjemność zaprosić serdecznie na koncert, który odbędzie się 20.06.2021 roku o godzinie 19:30 w Złotej Sali Wiedeńskiego Towarzystwa Muzycznego, które jest siedzibą najważniejszej austriackiej orkiestry – Wiener Philharmoniker.

Jest nam niezmiernie miło po raz kolejny gościć w tej znakomitej sali, do której mamy przyjemność powracać od wielu lat jako jedna z nielicznych orkiestr w Polsce. Występ w Złotej Sali Wiedeńskiego Musikverein to dla nas ogromny zaszczyt. Uważana jest ona za jedną z najlepszych sal koncertowych na świecie, to w niej corocznie odbywają się słynne Koncerty Noworoczne.
Podczas koncertu wykonamy dla słuchaczy: Serenadę na smyczki op.2 M. Karłowicza, Introdukcję i Allegro. op.47 E. Elgara oraz Serenadę na smyczki op.48 P. Czajkowskiego. Orkiestrę Polish Art Philharmonic poprowadzi Maestro Michael Maciaszczyk.
Zapraszamy również do śledzenia na bieżąco wydarzeń i kulis życia orkiestry w mediach społecznościowych.
Sponsorem koncertu jest BENZINA / ORLEN.

Soubor:Benzina nové logo.png – Wikipedie

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane