Connect with us

Gmina Myślenice

Koncert Roberta Kasprzyckiego i Adama Zadory w Głogoczowie

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Głogoczów: Dzięki Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu i Miasto i Gmina Myślenice w Domu Kultury w Głogoczowie wystąpi Robert Kasprzycki i Adam Zadora. Dnia 28 kwietnia yż to będzie popołudnie obfitujące w trakcje.

Robert Kasprzycki – poeta, pieśniarz, wokalista, muzyk i kompozytor, a także tłumacz i felietonista, recenzent (literacki i muzyczny), autor tekstów kabaretowych. Można o Nim spokojnie powiedzieć „człowiek orkiestra” związany z Myślenicami. Ma na koncie ponad tysiąc pięćset koncertów, jesienią 2017 obchodził jubileusz 25-lecia swojej pracy artystycznej. Kasprzycki wydał cztery albumy, a single z jego płyt miesiącami gościły na Liście Przebojów Trójki.

Program koncertu WDK Głogoczów będzie przekrojowy, usłyszymy najbardziej znane utwory ze wszystkich studyjnych płyt. Będzie to niezapomniana muzyczna uczta i duża dawka solidnego grania, połączona z zabawą – interakcja z publicznością, w której Kasprzycki jest mistrzem. Towarzyszyć mu będzie znakomity muzyk z formacji Kasprzycki Band – Adam Zadora – perkusista i rodowity myśleniczanin.


Po koncercie dodatkowo: podsumowanie współpracy WDK, SWIG i Biblioteki; rozdanie nagród w konkursie pn. „Ilustracja do książki” wypożyczonej w miejscowej bibliotece oraz dzielimy się zieloną energią w ramach Wiejskiej Darmowej Kwiaciarni: szczepki, rozsady, upominki od Szkółki Roślin Ozdobnych z Głogoczowa.

informacje: WDK Głogoczów

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Wrzesień 2019
PWŚCPSN
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
« Sie   Paź »

Facebook

Najczęściej czytane