Connect with us

Edukacja

Koniec wyjątkowego roku szkolnego. Tak pamiętają go uczniowie i nauczyciele SP nr 3 w Myślenicach

Opublikowano

w

Koniec wyjątkowego  roku szkolnego. Tak pamiętają go uczniowie i nauczyciele SP nr 3 w Myślenicach

Zakończył się naprawdę wyjątkowy rok szkolny. 

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Myślenicach z klasy 4c, 5a, 5b, 5c wraz z nauczycielką języka angielskiego Ewą Łazoryk  w ramach projektu językowego  stworzyli piosenkę, która pokazuje co w tym roku było naprawdę ważne. Pokazuje jak wszyscy pokonali trudności. 

Tworzenie tego projektu pomogło uczniom na nowo zaaklimatyzować się w szkole, odbudować relacje i dało dużo  radości z kreatywnego współdziałania. Film jest  również wyrazem wdzięczności wobec rodziców za współpracę podczas zdalnej edukacji. 

Film został zmontowany przez nauczyciela Janusza MIkołajczyka.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach

film i informacje: SP nr 3 w Myślenicach


Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane