fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

MOKIS zaprasza do konkursu plastycznego

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza do internetowego konkursu plastycznego. Kwarantanna nie musi być nudna, to hasło przyświeca aktualnym działaniom ośrodka, który animując kulturę poprzez internet tym razem proponuje konkurs plastyczny. Proponując nowe atrakcje dopasowane do rzeczywistości, akcja Kultura w czasach kwarantanny Myślenice 2020 trwa.

Konkurs rozpoczął się 19 marca 2020 r. , tematyką są dowolne interpretacje Myślenic i okolic. Warto dodać, że zwycięscy otrzymają m.in. nagrody rzeczowe, karty podarunkowe i karnety do Krytej Pływalni Aquarius.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto przyśle do MOKiS skan lub zdjęcie pracy plastycznej wykonanej w dowolnej technice i formacie. Swoje dzieła prosimy wysyłać za pośrednictwem Facebooka na nasz profil: @Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu (https://www.facebook.com/mokismyslenice/)
Na pracę, wraz z informacją kto ją wykonał i wiekiem autora MOKiS czeka do godziny 20.00 każdego dnia, aż do końca akcji Kultura w czasach kwarantanny. Galeria będzie aktualizowana codziennie, a w ramach wspólnej zabawy na każdą z prac będzie można głosować.

Spośród „Prac dnia“ wybrana zostanie i nagrodzona ta najlepsza, prezentująca piękno Myślenic i ich okolic. Konkurs wpisuje się w szerszą akcję Kultura w czasach kwarantanny. Myślenice 2020, którą Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu udowadnia, że wiele działań edukacyjnych i kulturowych można również przenieść do strefy online.

Do udziału w konkursie zapraszają: Urząd Miasta i Gminy Myślenice, Burmistrz Miasta i gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, Akademia Wyobraźni – MOKiS Myślenice, Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie – filia MOKiS, Świetlica w Bęczarce.

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Wrzesień 2020
PWŚCPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
« Sie   Paź »

youtube

Najczęściej czytane