Connect with us

Gmina Sułkowice

Kopali, biegali i pomogli

Opublikowano

w

DOMYSLNE

Drużyny piłkarskie, reprezentujące firmy z powiatów: myślenickiego i wadowickiego, po raz trzynasty spotkały się na Małopolskim Turnieju Piłkarskim im. Janusza Światłonia w Sułkowicach, by poprzez swoje rozgrywki pomóc chorym, doświadczonym przez los dzieciom.

Gmina Myślenice

5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach

Opublikowano

w

5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach

16 maja poniedziałek na myślenickim Rynku wielkie święto – 5. Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.  Do Myślenic na wspólne świętowanie przybyły osoby z niepełnosprawnościami i ich opiekunowie z całej małopolski. Rozpoczęto mszą świętą o godzinie 10:00 w Sanktuarium Narodzenia NMP  w Myślenicach.

🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach
Organizatorami wydarzenia są:
Galeria:
5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach 5 Małopolski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach

Kontynuuj czytanie

Gmina Sułkowice

Sułkowice. Przewodnicząca Rady Miejskiej złożyła rezygnację. Stanowisko to ponownie objął Waldemar Wolski

Opublikowano

w

Sułkowice. Przewodnicząca Rady Miejskiej złożyła rezygnację. Stanowisko to ponownie objął Waldemar Wolski

Sułkowice. Kolejne zmiany w tej kadencji na stanowisku przewodniczącego Rady Miejskiej. Podczas LVI sesji, która odbyła się 27 kwietnia 2022 r.  przewodnicząca Rady Miejskiej w Sułkowicach  Izabela Starowicz złożyła rezygnację z pełnionej funkcji. Nowym przewodniczącym został wybrany Waldemar Wolski. Warto wspomnieć, że Waldemar Wolski do listopada ubiegłego roku pełnił funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej. Wtedy to jednak, na wniosek grupy 8 radnych został  z tej funkcji odwołany, a nowym przewodniczącym rada ustanowiła Izabelę Starowicz. Dziś Waldemar Wolski znów zasiada na czele Rady Miejskiej  w Sułkowicach.

 

 


Foto: Urząd Gminy Sułkowice

Kontynuuj czytanie

Gmina Dobczyce

Majówka 2022 w powiecie myślenickim i okolicy!

Opublikowano

w

Majówka 2022 w powiecie myślenickim i okolicy!

MYŚLENICE:

231. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Zapraszamy do wzięcia udziału w myślenickich uroczystościach 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji.
Program wydarzenia:

09.15 – Zbiórka pocztów sztandarowych
09:30 – Uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny na Myślenickim Rynku

Po mszy świętej złożenie kwiatów pod Pomnikiem Niepodległości.

Majówka 2022 w powiecie myślenickim i okolicy!

DOBCZYCE:

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

TEATR OGNIA 🔥 W RAMACH RYCERSKIEJ MAJÓWKI W DOBCZYCACH
Krakowskie Bractwo Grodzkie nie tylko rozbije osadę rycerską ⚔ na Wzgórzu Zamkowym podczas dobczyckiej majówki, da także pokaz TEATRU OGNIA. 🔥 Dziś mały przedsmak tego, co czeka nas 1 maja o 22:00 na Wzgórzu Zamkowym (w sąsiedztwie zamku). To jednak nie koniec atrakcji na długi majowy weekend w Dobczycach. W komentarzy poniżej znajdzie harmonogram RYCERSKIEJ MAJÓWKI W DOBCZYCACH.
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, ogień i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją, ogień i na świeżym powietrzu

SUŁKOWICE:

Święto Narodowe 3 Maja to dla Polaków jedna z najważniejszych dat w roku. Pierwsza w Europie, a druga na świecie konstytucja była prawdziwym ewenementem politycznym. Choć nie została zweryfikowana w praktyce z uwagi na działania ościennych mocarstw, Ustawa rządowa do dziś pozostaje jednym z najbardziej wzniosłych symboli dążeń Polaków do życia w wolnym i sprawiedliwym kraju 🇵🇱

Burmistrz Artur Grabczyk serdecznie zaprasza wszystkich Mieszkańców Gminy Sułkowice do wspólnego świętowania 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Uroczystość rozpocznie Msza Święta o godz. 10:00 celebrowana w intencji Ojczyzny w kościele parafialnym w Sułkowicach. Po nabożeństwie nastąpi złożenie kwiatów pod Pomnikiem Ofiar Pacyfikacji, a po obchodach na placu za budynkiem Szkoły Podstawowej w Sułkowicach Majówka dla Mieszkańców.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Burmistrz Gminy Sułkowice zaprasza na obchody 3 231. ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI MAJA Program uroczystości: 10:00 Msza ŚwiÄ™ta za OjczyznÄ w kościele parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sułkowicach Złożenie kwiatów pod Pomnikiem Ofiar Pacyfikacji •Majówka dla Mieszkańców plac za budynkiem Starej Szkoły w Sułkowicach (poczęstunek przygotowany przez Stowarzyszenia Gospodyń w Sułkowicach Harbutowicach) Sułkowice”

Gmina Raciechowice:

Wójt Gminy Raciechowice zaprasza do udziału w Uroczystości 3 maja.
Uroczystość rozpocznie się Mszą Święta w kościele parafialnym pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła w Raciechowicach o godz. 11.30.
Majówka 2022 w powiecie myślenickim i okolicy!

Co więcej:

PTTK Oddział Lubomir zaprasza na cykl wycieczek po Diadem Polskich Gór.

Pierwszą z cyklu wycieczek jest wycieczka na Jałowiec w Beskidzie Żywieckim.

Zapraszamy 1 maja 2022. Szczegóły na plakacie.

Majówka 2022 w powiecie myślenickim i okolicy!

Lubisz aktywny wypoczynek to zaplanuj Majówkę w Beskidzie Wyspowym!
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją, na świeżym powietrzu i tekst „Majówka w Beskidzie Wyspowym SZLAK BESKIDU B PTTK www.odkryjbeskidwyspowy.pl facebook.com/odkryjbeskidwyspowy *”
informacje z dnia 28.04.2022

 

 

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

maj 2022
PWŚCPSN
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
« kw.   cze »

youtube

Najczęściej czytane