Connect with us

Gmina Tokarnia

Krzczonów. Jedna osoba nie żyje w wyniku czołowego zderzenia dwóch tirów

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

KRZCZONÓW: Wypadek. Zderzenie 2 samochodów ciężarowych. Jedna osoba nie żyje . Droga będzie zamknięta minimum 2 godziny. Na miejscu pracuje policja i prokurator. AKTUALIZACJA W dniu dzisiejszym o godzinie 09.33 do SKKP PSP Myślenice wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych na drodze powiatowej w miejscowości Krzczonów. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnych stwierdzono jeden z samochodów z rozbitą kabiną w rowie (we wnętrzu znajdował się kierujący) oraz drugi pojazd z uszkodzoną przyczepą z której spadł stalowy kontener na jezdni. Strażacy przystąpili do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, podali prąd piany ciężkiej na rozlane paliwo, przeprowadzili sprawdzenie funkcji życiowych u poszkodowanego. ZRM, który przybył na miejsce oraz lekarz potwierdzili zgon kierującego. W celu wykonania dostępu do ofiary i ewakuacji go z pojazdu wykorzystano narzędzia hydrauliczne. Trwają czynności dochodzeniowe na miejscu wypadku. Droga jest całkowicie nieprzejezdna. W akcji udział biorą – JRG Myślenice, OSP Krzczonów, OSP Tokarnia.         Info: mł. bryg. Roman Ajchler

– Jedna ciężarówka jechała z naczepą, druga z kontenerem. Na łuku drogi przewożony kontener zsunął się z ciężarówki i uderzył w kabinę pojazdu nadjeżdżającego z naprzeciwka – informuje st. sierż. Dawid Wietrzyk z Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach.

ŹRÓDŁO: PSP Myślenice, 112 Małopolska

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Październik 2019
PWŚCPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
« Wrz   Lis »

Facebook

Najczęściej czytane