Connect with us

Gmina Tokarnia

Krzczonów. Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych oraz busa

Opublikowano

w

Krzczonów. Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych oraz busa

W sobotnie przedpołudnie 11 września na drodze powiatowej w miejscowości Krzczonów doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych oraz busa. Dyżurny operacyjny SKKP PSP w wyniku otrzymanej informacji zadysponował do działań zastępy ratowniczo-gaśnicze oraz ciężki samochód ratownictwa technicznego SCRt. Pierwsze przybyłe na miejsce akcji zastępy strażaków stwierdziły, iż droga jest zablokowana przez jeden samochód ciężarowy, drugi z uszkodzonych pojazdów – ciągnik siodłowy z naczepą jest przewrócony, a autobus znajduje się na poboczu jezdni. Przeprowadzone rozpoznanie nie potwierdziło osób poszkodowanych.

 

 

Zabezpieczono miejsce zdarzenia, przeprowadzono sorpcję rozlanych płynów eksploatacyjnych, usunięto rozbite elementy pojazdów. Uszkodzony samochód ciężarowy blokujący przejazd przemieszczono na parking przy wykorzystaniu ciężkiego sprzętu tym samym umożliwiając przejazd mocno uczęszczaną drogą powiatową. W działaniach trwających 1,5 godziny udział brały zastępy JRG Myślenice, OSP Krzczonów.

 

Informacje i foto: PSP Myślenice

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane