fbpx
Connect with us

Gmina Pcim

Kulturalna odsłona Dnia Kobiet w Pcimiu

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Dzień Kobiet Pcim

PCIM: Dzień Kobiet w gminie Pcim odbył się pod znakiem radosnej Kultury. 17 marca 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Pcimiu Panie miały swój dzień.

Tegoroczna edycja święta pań to znakomicie skomponowana mozaika atrakcji, które jak się okazało przypadła licznie przybyłym mieszkankom gminy Pcim do gustu.

Spektakl „Szarlotka z herbatą” reaktywowanego Teatru nad Rabą okazał się hitem. Damsko-męskie potyczki przeplecione dawką ironii oraz dobrego humoru, rozbawiły widzów do łez. Było również lirycznie za sprawą mini występu wokalnego okraszonego muzyką Roberta Bylicy. Doceniono również zaangażowane w rozwój kultury panie z Kół Gospodyń Wiejskich. To za sprawą Plebiscytu Dama z Kulturą, nagrody w tym roku trafiły do przedstawicielek trzech KGW z gminy Pcim. Na zakończenie wydarzenia cna panie czekał słodki poczęstunek.

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

Maj 2021
PWŚCPSN
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
« Kwi   Cze »
target="_blank"

youtube

Najczęściej czytane