fbpx
Connect with us

Gmina Wiśniowa

Lipnik. Zderzenie motocykla z samochodem osobowym

Opublikowano

w

PSP Myślenice informuje:  9 maja około godziny 17.25 w miejscowości Lipnik na drodze powiatowej doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Zadysponowane na miejsce zastępy OSP Lipnik, OSP Wiśniowa, JRG Myślenice po przybyciu i rozpoznaniu sytuacji stwierdziły, iż w wyniku zdarzenia poszkodowany został kierujący jednośladem. Zabezpieczono miejsce akcji oraz przystąpiono do udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy rannemu poprzez tamowanie krwotoków, stabilizację złamań i wsparcie psychiczne.

Przybyły Zespół Ratownictwa Medycznego przejął poszkodowanego do dalszej diagnostyki i przewiózł go następnie do szpitala. Dalsze czynności polegały na poddaniu sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych i usunięciu skutków zdarzenia z jezdni podręcznym sprzętem burzącym. Piękna pogoda zwiększa chęć podróżowania motocyklami u ich posiadaczy. Wszyscy kierujący pojazdami musimy zwracać na siebie wzajemnie uwagę aby nie dochodziło do niebezpiecznych sytuacji na drodze.


Informacje i foto: PSP Myślenice

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Czerwiec 2021
PWŚCPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
« Maj   Lip »
target="_blank"

youtube

Najczęściej czytane