fbpx
Connect with us

Gmina Dobczyce

Ludzie wielkich serc! W Dobczycach „Rajd Walentynkowy – Razem dla Marysi” zobaczcie jak było

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Dobczyce: Słońcem skąpana niedziela, wolny od pracy dzień to znakomity pretekst by wziąć udział w charytatywnym wydarzeniu z którego dochód przekazany będzie na pilne leczenie rocznej Marysi Miąsko. Każde ofiarne serce, każda taka inicjatywa przybliżają do zebrania niebagatelnej kwoty 8 mln złotych na leczenie Marysi.

Akcja #RazemdlaMarysi pokazuje, że dobrych serc nie brakuje bowiem w niespełna 2 miesiące zebrano połowę potrzebnej na leczenie kwoty. Wciąż nowe osoby włączają się w akcję i dziś tj. 9 lutego w Dobczycach pod zaporą odbył się „Rajd Walentynkowy – Razem dla Marysi”.

Miłośnicy off-roadu, quadów, a także rajdów spotkali się, aby wziąć udział zarówno w sportowej rywalizacji a nade wszystko by wesprzeć zebranymi pieniędzmi leczenie mieszkanki sąsiedniej gminy Raciechowice – Marysi.

Atrakcji moc, udział w wydarzeniu zapowiedzieli zawodnicy sportów motorowych m.in. bracia Bębenkowie, Arkadiusz Linder czy Paweł Samek. Była okazja by z nimi porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie, a także otrzymać autograf. Nie lada gratką była również replika samochodu rajdowego Janusza Kuliga.

Pogoda dopisała i ludzie dopisali, już jutro na naszej styonie w materiale filmowym więcej na temat dobra, które się zadziało za sprawą dobczyckiego rajdu pod zaporą.

#RazemdlaMarysi rajd w Dobczycach

Opublikowany przez Myślenice Itv Telewizja Internetowa – Region Południe Niedziela, 9 lutego 2020

Słońcem skąpana niedziela w Dobczycach – 🚗🚙🚘 charytatywne wydarzenie z którego dochód przekazany będzie na pilne leczenie rocznej Marysi Miąsko. Off Road czyli dobczycki "Rajd Walentynkowy- Razem dla Marysi"

Opublikowany przez Myślenice Itv Telewizja Internetowa – Region Południe Niedziela, 9 lutego 2020

Off roadowa jazda pod zaporą w Dobczycach 🚘🚘🚘 cel pomóc #RazemdlaMarysi

Opublikowany przez Myślenice Itv Telewizja Internetowa – Region Południe Niedziela, 9 lutego 2020

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Styczeń 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Gru   Lut »

youtube

Najczęściej czytane