Connect with us

Gmina Myślenice

Małopolska Ligia Zapaśnicza. Myślenice reprezentowało 11 zawodników

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

KRAKÓW/MYŚLENICE: 1 czerwca w Krakowie odbył się II turniej  w ramach Małopolskiej Ligi Zapaśniczej, która powstała z inicjatywy  działaczy KS Bieżanowianka . Do udziału  zgłosiło się 103 zawodników  z pięciu  klubów województwa małopolskiego, oraz  dwie krakowskie klasy sportowe z SP 41 i SP 157 prowadzone przez trenerów KS Bieżanowianka. Klub Sportowy Dalin reprezentowało jedenastu zawodników. Byli to: Kadeci – Mikołaj Łętocha , Młodzicy –Kacper Bijan i Filip Pacelt, oraz Dzieci – Michał Niedojad, Witold Cygan, Patryk Jaśkowiec i Sami Al Kadi, bracia Adam i Dariusz Marchwińscy, Konrad Sroka i Kacper Żelazny. Każdy z nich stoczył po kilka bardzo zaciętych pojedynków, z różnym rezultatem, lecz wszyscy wrócili z medalami i dyplomami. Pierwsze miejsca wywalczyli: Kacper Bijan, Filip Pacelt,  Patryk Jaśkowiec i Kacper Żelazny, drugie miejsca: Mikołaj Łętocha, Michał Niedojad, Konrad Sroka, Adam Marchwiński i Dariusz Marchwiński,  a trzecie Sami Al. Kadi i Witold Cygan.  Drużynowo  w klasyfikacji generalnej nasi zawodnicy zajęli trzecie miejsce .

Zawody były bardzo dobrze zorganizowane. Nad całością czuwał wiceprezes KS Bieżanowianka  -Jacek Małek. Sędziowie Marek Witek, Piotr Budzyn i Piotr Kudas z Krakowa , oraz Robert Proszkowiec z Myślenic  sędziowali bardzo profesjonalnie, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo uczestników.  Licznie zgromadzeni rodzice  uczestników zapewnili głośny doping. Na zakończenie, po dekoracji  wszyscy zawodnicy otrzymali poczęstunek od organizatora.

ŹRÓDŁO: KS Dalin Myślenice

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Sierpień 2019
PWŚCPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« Lip   Wrz »

Facebook

Najczęściej czytane