Connect with us

Artykuł Społeczny

Małopolska Lokalnie. Spotkanie dot. konkursu grantowego 12.07.2021 w Myślenicach

Opublikowano

w

Małopolska Lokalnie. Spotkanie dot. konkursu grantowego 12.07.2021  w Myślenicach

Spotkanie informacyjne Małopolska Lokalnie, które odbędzie się w dniu 12.07.2021 w Starostwie Powiatowym w Myślenicach.

Mieszkacie w Małopolsce? Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się Program Małopolska Lokalnie, w którym liczy się przede wszystkim pomysł!

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych przygotowała dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu Małopolski konkurs grantowy z dofinansowaniem do 6.000 zł podzielony na dwie ścieżki wsparcia:

  • Projekty społeczne, jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową lub grupą nieformalną,
  • Projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych.

 Nabór projektów rozpoczyna się 7 lipca i potrwa do 28 lipca 2021r.

Czym różni się konkurs Małopolska Lokalnie od innych?

–  Stawiamy na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wypracowała formułę w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Jak co roku, będziemy koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji. Ważnym elementem będzie także promocja działań lokalnych społeczników – mówi Agnieszka Węgrzyn, specjalistka ds. promocji Małopolska Lokalnie

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.malopolskalokalnie.pl oraz uzyskać na spotkaniu informacyjnym w Starostwie Powiatowym w Myślenicach – patrz poniżej:

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Starostą Myślenickim zapraszają grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe zainteresowane pozyskaniem dotacji na lokalne działania do udziału w spotkaniu informacyjnym. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 12 lipca o godz. 16.00 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Myślenicach, ul. Mikołaja Reja 13.

Kontakt do prowadzącej spotkanie, w nagłych przypadkach w dniu spotkania: Agnieszka Węgrzyn tel.  694 900 264

do pobrania:

Regulamin Programu Małopolska Lokalnie 2021

Program współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030.

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa, Powiatu Oświęcimskiego, Powiatu Myślenickiego oraz Powiatu Wielickiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.

Opracowanie: Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane