Connect with us

Artykuł Sponsorowany

Małopolska Szkoła Gościnności. Oferta dla ósmoklasistów!

Opublikowano

w

Małopolska Szkoła Gościnności. Oferta dla ósmoklasistów!
Małopolska Szkoła Gościnności. Oferta dla ósmoklasistów!
Małopolska Szkoła Gościnności. Oferta dla ósmoklasistów!

Małopolska Szkoła Gościnności zaprasza

Jeśli pragniesz uczyć się w renomowanej szkole z nowoczesnym zapleczem dydaktycznym i najwyższymi standardami nauczania – MAŁOPOLSKA SZKOŁA GOŚCINNOŚCI to wybór dla Ciebie!

Historia Placówki

Historia placówki sięga lat 60-tych, kiedy w 1962 r. otwarto Państwowe 5-letnie Liceum Medyczne wydz. pielęgniarstwa, złożone ze szkoły i internatu. Od tego czasu, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku pracy oraz zmieniające się trendy edukacyjne szkoła dynamicznie ewoluowała. Obecnie składa się z Technikum Turystyczno – Gastronomicznego, II Liceum Ogólnokształcącego, Szkoły Policealnej Turystyki i Zdrowia, Małopolskiego Centrum Kształcenia Zawodowego oraz internatu. Oznacza to, że każdy, bez względu na zainteresowania czy wiek – zarówno absolwenci szkół podstawowych, jak i osoby dorosłe – znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

Małopolska Szkoła Gościnności. Oferta dla ósmoklasistów!

OFERTA DLA ABSOLWENTÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Nauka w Technikum Turystyczno – Gastronomicznym

Nauka w technikum łączy zalety kształcenia branżowego i ogólnego. Na zakończenie tego typu szkoły uczeń może uzyskać świadectwo dojrzałości i dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe. Nauka w technikum trwa pięć lat. W programie są zarówno przedmioty ogólne, jak i zawodowe. Absolwenci technikum mają otwarte drzwi zarówno na studia wyższe, jak i na rynek pracy. Małopolska Szkoła Gościnności kształci w zawodach Technik Hotelarstwa/Technik Hotelarstwa specjalność organizacja usług SPA&Wellness, Technik żywienia i usług gastronomicznych/Technik żywienia i usług gastronomicznych specjalność dietetyka i fitness oraz Technik organizacji turystyki.

Co warto wiedzieć o II Liceum Ogólnokształcącym?

Jest to szkoła, która umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego. Nauka trwa 4 lata. Absolwenci liceów ogólnokształcących po ukończeniu ostatniej klasy uzyskują wykształcenie średnie, co daje im możliwość ubiegania się o przyjęcie do szkół policealnych. Po zdaniu egzaminu maturalnego uzyskują prawo przyjęcia na studia wyższe.

Małopolska Szkoła Gościnności uwzględniając zainteresowania uczniów i ich plany związane ze szkolnictwem wyższym w swojej ofercie edukacyjnej posiada klasy o profilu humanistycznym, matematyczno-informatycznym/geograficznym, biologiczno-chemicznym oraz sportowym (piłka nożna).

Przydatne informacje

Małopolska Szkoła Gościnności to niezwykle profesjonalna kadra pedagogiczna oraz nowoczesne zaplecze dydaktyczne. Szkoła dysponuje kompleksowo wyposażonymi w sprzęt audiowizualny klasopracowniami, salami do praktycznej nauki zawodu, aulą, salą konferencyjną oraz przestronną halą gimnastyczną. Społeczność szkolna może także korzystać ze stołówki, którą obecnie posiada tylko kilka tego typu placówek w regionie. Nie tylko ciepłe domowe posiłki, ale także, szczególnie dla uczniów spoza powiatu, możliwość zamieszkania w odnowionym internacie stanowi o atrakcyjności Małopolskiej Szkoły Gościnności. 120 uczniów w pokojach dwu- i trzyosobowych z łazienkami może bez trudów codziennych dojazdów korzystać z dobrodziejstw nauki w ZS MSG.

We wrześniu 2013 r. oddano do użytku nowoczesne pracownie gastronomiczne, w których uczniowie Technikum odbywają zajęcia praktyczne, a także podnoszą swoje umiejętności zawodowe, a w roku 2018 zakończono gruntowną modernizację zaplecza sportowego.

Choć wygląda, że w Małopolskiej Szkole Gościnności niczego nie brakuje, to nieprawda. Brakuje Ciebie!

Małopolska Szkoła Gościnności. Oferta dla ósmoklasistów!

Pełną ofertę edukacyjną znajdziesz TUTAJ

https://zsp.edu.pl/rekrutacja-2021/

Zespół Szkół – Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach, ul. Zdrojowa 18.

Tel: [12] 272 04 24, fax: [12] 272 12 46
sekretariat@zsp.edu.pl, www.zsp.edu.pl

Małopolska Szkoła Gościnności. Oferta dla ósmoklasistów!

informacje i zdjęcia: Małopolska Szkoła Gościnności

MATERIAŁ SPONSOROWANY


Jeśli szukasz bieżących informacji z naszego regionu, subskrybuj nasz kanał:

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Artykuł Sponsorowany

Jak wybrać przydatne akcesoria do przedłużania rzęs?

Opublikowano

w

Jak wybrać przydatne akcesoria do przedłużania rzęs?

Bardzo prosto jest znaleźć akcesoria do przedłużania rzęs – rynek kosmetyczny ma nam ich do zaoferowania tak dużo, iż kłopotem może stać się wybranie najodpowiedniejszych z nich. Jeżeli salon wykonujący przedłużanie rzęs, podejmie decyzję odnośnie zakupu produktów jednej, profesjonalnej, uznanej, a do tego sprawdzonej firmy, może bez przeszkód postawić na zrobienie tego za pośrednictwem internetu, gdzie mogą być one nieco tańsze, aniżeli w sklepach stacjonarnych.

W domowym zaciszu albo w salonie

Przedłużanie rzęs to zabieg, na który najlepiej będzie wybrać się do uznanego i profesjonalnego kosmetycznego salonu. Jest to oczywiście najbezpieczniejsze rozwiązanie, ponieważ pracujące tam osoby zwykle bardzo dobrze znają się na rzeczy i doskonale wiedzą, jak przeprowadzić tego typu zabieg. Jako, iż tyczy się on bardzo wrażliwej, delikatnej okolicy oczu – zachowanie właściwego poziomu ostrożności, jest bardzo istotne. Niektóre panie myślą jednakże, iż mają wystarczający poziom wiedzy, jak również wszelakie potrzebne akcesoria, aby przedłużać rzęsy i są przekonane do oferowania tego typu usług w zaciszu własnego domu. Jest to związane ze sporym ryzykiem, jak również gotowością na poniesienie odpowiedzialności za możliwie powikłania po przeprowadzonym zabiegu. Zatem, lepiej w miarę możliwości nie świadczyć tego rodzaju usług samodzielnie, a będąc klientką – dokonywać wyboru wyłącznie sprawdzonych salonów, jak i kierować się swoim rozsądkiem, nie zaś chęcią oszczędności.

Co będzie nam potrzebne?

Każdy spośród salonów kosmetycznych oferujących tego typu usługi, ma w posiadaniu wiele akcesoriów służących do przedłużania rzęs. Najważniejszymi będą pęseta, którą posługuje się kosmetyczka, jak i produkty wykorzystywane do separowania rzęs, jak chociażby taśmy piankowe czy płatki kolagenowe. Poza tym potrzebne są także dwa płynne produkty – primer, jak i cleaner, które mają za zadanie odtłuszczać oraz oczyścić naturalne rzęsy, jak również zwiększyć przyczepność (aby rezultat mógł utrzymywać się możliwie jak najdłużej). Podstawę stanowić będzie specjalny klej do sztucznych rzęs, jak i obiekt służący w roli podstawki do wymienionego kleju. Obiekt taki stanowić może między innymi specjalny pierścionek, szkiełko, albo kamień nefrytu. Każdy z szanujących się salonów kosmetycznych, winien mieć w posiadaniu wymienione akcesoria służące do przedłużania rzęs – najlepiej możliwie najwyższej jakości, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych oraz uznanych źródeł. Zapewnia to nie tylko właściwy poziom bezpieczeństwa (nie tylko pracownic, ale i klientek), ale też warunki pracy na odpowiednio wysokim poziomie. Dzięki czemu zabiegi mogą być wykonywane dokładnie, zaś rezultaty będą trwałe i w pełni zadowalające.

Gdzie można nabyć akcesoria do przedłużania rzęs?

Nie tylko stacjonarnie, ale także w sieci. Internet pełen jest sklepów, które mają w sprzedaży odpowiednie i wysokiej jakości akcesoria do przedłużania rzęs. Ich asortyment jest naprawdę bardzo obszerny, zatem bez przeszkód skompletujemy wszelkie potrzebne nam produkty do tego typu zabiegów. Dzięki temu, będziemy mogli bez trudno wykonywać przedłużanie rzęs, nawet zupełnie samodzielnie. Pamiętać należy jednakże, iż nie jest to tak łatwa czynność, jak mogłoby się nam wydawać i wymaga dużego doświadczenia.

Czym kierować się podczas kupowania akcesoriów?

Najistotniejsze będzie to, żeby w czasie dobierania tego rodzaju produktów nie kierować się wyłącznie ceną – łatwo jest bowiem nabyć dosyć tanie akcesoria służące do przedłużania rzęs, nigdy jednakże nie możemy mieć pewności, z jakiego źródła one pochodzą, jak i czy mają w posiadaniu wszelakie atesty i czy aby na pewno są zupełnie bezpieczne. Dlatego też, jak już zostało to podkreślone, nazywając akcesoria do przedłużenia rzęs, musimy kierować się głównie ich jakością, jak i troską o zachowanie bezpieczeństwa. Sprawdzone produkty, będą z dużym prawdopodobieństwem sporo droższe, jednakże pozwalają na wykonywanie usług na możliwie najwyższym poziomie, bez niemiłych niespodzianek – zarówno dla klientek, jak i osoby wykonującej zabiegi.

Kontynuuj czytanie

Artykuł Sponsorowany

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie

Opublikowano

w

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie
Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie
Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie
Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie

Firma Delta Twoje Wnętrza w Myślenicach wie, że „Liczy się wnętrze i liczy się komfort.” Bazując na swoim unikatowym doświadczeniu, dostarcza swym klientom najlepsze rozwiązania w zakresie wykończenia i wyposażenia mieszkań, domów i firm.

Delta to rodzinna firma założona w 1989 roku w Myślenicach, początkowo działała jako mały sklep. W roku 1997 przeniesiona została do większego budynku, dawnej wytwórni galanterii “Galalit”. Z tym miejscem firma związana była blisko 25 lat, podczas których ugruntowała swą pozycję na lokalnym rynku wykończenia domów, mieszkań, firm oraz dekoracji wnętrz.

 

Nowy salon – nowe możliwości.

Stawiając na najwyższy komfort klientów, firma postawiła również na swój rozwój. Tym samym w oparciu o odważną decyzję przeniosła się do nowej lokalizacji. Delta Twoje Wnętrza w Myślenicach od października 2021 roku znajduje się przy ul. Fijałkowskiego 40.

Bartłomiej Górecki, współwłaściciel firmy Delta Twoje Wnętrza: Zmiany dotyczą każdego z nas. Budujemy domy, remontujemy swoje mieszkania. Nasza firma podjęła się dużego wyzwania i przeszła rewolucyjną zmianę. Zmieniliśmy lokalizację, z którą związani byliśmy 25 lat. Rozpoczęliśmy działalność w nowym budynku, w nowym miejscu.  Teraz już wiemy, że decyzja była słuszna, a nowa lokalizacja to strzał w 10! Nasi dotychczasowi klienci zdecydowanie pozytywnie oceniają tę zmianę. Nowych klientów zapraszamy serdecznie, przekonajcie się sami!

Firma Delta Myślenice

Firma Delta 2010 rok

 

Firma Delta

Delta Twoje Wnętrza 2021

 

Salon Delta Twoje Wnętrza w starym Galalicie to już przeszłość, ale to, co dobre w Delcie, zostaje niezmienne!

Współwłaściciele podkreślają, że to, co dotychczasowi klienci cenili u nich najbardziej, czyli pełne stany magazynowe, doradztwo, indywidualne podejście, uczciwość i rzetelność, pozostają niezmienne.

Zmieniamy to, co warto i można ulepszyć. Zdecydowaliśmy się na nowe miejsce, bowiem dotychczasowy budynek był „z tamtej epoki”, klienci mieli trudności z pokonaniem wąskiej klatki z dużą ilością schodów, mieliśmy ograniczone możliwości eksponowania naszej szerokiej przecież oferty, a parkowanie przy lokalu było mocno utrudnione. Nowy budynek przy ul. Fijałkowskiego rozwiązał owe mankamenty, a wyeksponował to, co w Delcie najlepsze” – mówi współwłaściciel Grzegorz Górecki.

Korzyści z nowej lokalizacji jest wiele.

Duże, wygodne parkingi przy lokalu umieszczono na dwóch różnych poziomach (przed i za budynkiem), co daje klientom możliwość bezpośredniego wejścia na różne piętra budynku bez pokonywania schodów.

Dogodne położenie lokalu. Punkt jest dobrze skomunikowany z resztą miasta. Swobodnie można tu dojechać zarówno z centrum, ulicą Kasprowicza lub Sobieskiego, jak i stref handlowo-przemysłowych czy Zarabia, a także Krakowa, pokonując obwodnicę Myślenic i wykorzystując bezkolizyjne wyjazdy i zjazdy, albo od strony Marimexu, albo mostu na Polankę. Dystans z rynku to zaledwie 15 minut spacerem.

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie

Jasne i przestronne wnętrza sprzyjają lepszemu wyeksponowaniu towarów. Zadbano również o profesjonalne miejsce na indywidualne doradztwo klientowi.

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie

Oferta firmy Delta Twoje Wnętrza w nowym salonie prezentuje się okazale.

W salonie zebrano setki produktów polecanych do wykończenia domów, mieszkań i firm. W bogatej ofercie znajdują się drzwi wewnętrzne, zewnętrzne oraz wewnątrzklatkowe, takich firm jak: Porta, DRE, Erkado, Pol-Skone, Doorsy, Martom, Wiatrak, KR Center, Voster, DefenDoor, Setto.

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie

Panele podłogowe proponowane są od: Swiss Krono, Classen, Egger, Yildiz Entegre, Kaindl, Persecto, Tarkett, Quick-Step. Asortyment salonu to także m.in. lampy firm Azzardo, Zuma Line, Nowodvorski, Italux, Eglo, Rabalux, Edo, Sollux, TK Lighting, MaxLight.

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie

Podłogi domów i mieszkań mogą ozdobić dywany z wełny, wiskozy, sizalowe czy akrylowe. Sklep oferuje także szeroki wybór wykładzin dywanowych i PCV, od tych niskobudżetowych do bardziej luksusowych, poliamidowych.

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie

Innowacyjne przestrzenie salonu pełne są różnorodnych tkanin na firany i zasłony a także obrusy. Materiały do aranżacji okien można wybierać spośród takich firm jak Eurofirany (m.in. kolekcja Minge), Spagnolo, Polder & Rajder, Rad-Pol, Decoma, Cosmonova (m.in. kolekcja Zienia), a montować je na karniszach proponowanych przez sklep takich firm jak Zegar czy Marcin Dekor.

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie

Salon oferuje pomiary, szycie na wymiar, transport oraz montaż dekoracji okiennych.

Dopełnieniem propozycji dla klientów jest oddzielna ekspozycja z kołdrami, poduszkami, także z gęsiego puchu i pościelą m.in. firm Darymex czy Eurofirany.

Cel jakim było otwarcie salonu w nowej lokalizacji został osiągnięty, jakie są kolejne?

„Firma w nowej lokalizacji działa dopiero od miesiąca, dlatego chcemy poinformować jak największą liczbę mieszkańców, że nie działamy już w budynku starego Galalitu. Klienci w większości nas odnajdują, jednak jeśli są tacy, którzy nie śledzą na bieżąco naszych działań, to chcemy zaoszczędzić im czasu i dotrzeć do nich z informacją o nowej siedzibie, gdyż w lokalach dotychczas przez nas zajmowanych już nas nie znajdą” – informuje współwłaścicielka salonu Joanna Cabak.

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie.

 

Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie

Godziny otwarcia:

Pn – Pt: 9:00-18:00 oraz Sobota: 9:00 – 14:00

Więcej informacji na stronie:

https://delta-myslenice.pl/


MATERIAŁ SPONSOROWANY

Kontynuuj czytanie

Artykuł Sponsorowany

Delta Twoje wnętrza. Zapraszamy do nowego salonu przy ul. Fijałkowskiego 40 w Myślenicach

Opublikowano

w

Delta Twoje wnętrza. Zapraszamy do nowego salonu przy ul. Fijałkowskiego 40 w Myślenicach
Delta Twoje wnętrza. Zapraszamy do nowego salonu przy ul. Fijałkowskiego 40 w Myślenicach
Delta Twoje wnętrza. Zapraszamy do nowego salonu przy ul. Fijałkowskiego 40 w Myślenicach
Delta Twoje wnętrza. Zapraszamy do nowego salonu przy ul. Fijałkowskiego 40 w Myślenicach

Delta to rodzinna firma założona w 1989 roku w Myślenicach, początkowo działała jako mały sklep. W roku 1997 przeniesiona została do większego budynku, dawnej wytwórni galanterii “Galalit”. Z tym miejscem firma związana była blisko 25 lat, podczas których ugruntowała swą pozycję na lokalnym rynku wykończenia domów, mieszkań, firm oraz dekoracji wnętrz. 4 października 2021 roku to ważna data w historii działalności firmy Delta, w tym dniu miało bowiem miejsce otwarcie nowego salonu- Delta Twoje Wnętrza.

Nowy rozdział działalności firmy to nowoczesny salon, który swą siedzibę ma w nowym miejscu przy ul. Fijałkowskiego 40. Dogodny dojazd, przestronne parkingi, nowoczesne ekspozycje i szeroki wachlarz produktów oraz usług. Z myślą o komforcie klientów!

Misja firmy zawiera się w sentencji: „Zmiany dotyczą, każdego z nas. Budujemy domy, remontujemy swoje mieszkania. Codziennie wkładamy dużo starań by pozytywnie zaskoczyć nowych klientów. Chcemy się zmieniać razem z Państwem i nowymi trendami.
Zmiana jest zaskakująca a klienci autentycznie zachwyceni. Warto dodać, że Delta niezmiennie dba o wysoki standard obsługi oraz profesjonalizm z dbałością o szczegóły.

Wyselekcjonowana oferta firmy znajduje się w przestronnych wnętrzach – na trzech poziomach salonu.
Na parterze dział wykończenia wnętrz a w nim: lampy, drzwi, panele, rolety oraz karnisze.
Na pierwszym piętrze ogromna ilość: firan, zasłon, ręczników, pościeli oraz obrusów.
Na drugim piętrze salonu swe miejsce mają różnorodne: dywany, chodniki, wykładziny oraz wycieraczki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Delta w swej ofercie ma również usługi dodatkowe: doradztwa, pomiaru, montażu, szycia, transportu i pakowania prezentów.

Firma Delta wyposażyła i udekorowała domy i mieszkania kilku pokoleń mieszkańców Myślenic i okolic, rozwija się sukcesywnie, chcąc docierać do jeszcze szerszego grona odbiorców. Dostarczając im nie tylko produkty ale również usługi doradcze na najwyższym poziomie. Dlatego Delta to również miejsce spotkań: architektów, projektantów, dekoratorów i wykonawców.
Salon Delta Twoje Wnętrza – z myślą o Twoich wnętrzach, z myślą o Twoim komforcie.

Jak mówią właściciele firmy: Nowa lokalizacja to strzał w 10! Przyjedź przekonaj się sam.

 


Adres :

ul. Fijałkowskiego 40, 32-400 Myślenice

Telefon:

Email:

Więcej informacji: Delta Twoje wnętrza.

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

Listopad 2021
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
« paź   gru »

youtube

Najczęściej czytane