fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Mama. Bohaterka w Naszym Domu- do jutra można przesłać wideo życzenia

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

Piorunujący uśmiech, paraliżujące spojrzenie, sprytne ręce i błyskawiczna pomysłowość, to tylko niektóre z super mocy. Wiecie do kogo należą? Nie do Supermena, Batmana czy Power Rangers. To super bohaterki z naszych domów.: mamy! Z myślą o nich powstała kolejna akcja Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Specjalnie na Dzień Matki ma powstać internetowy koncert życzeń złożony z nagrań, które można przesyłać do 20 maja 2020 do godz. 14.00.

Do udziału w koncercie życzeń online z okazji Dnia Matki organizatorzy zapraszają wszystkich internautów. I tych starszych i tych młodszych. Życzenia można nagrywać samodzielnie, rodzinnie i z przyjaciółmi. Formuła jest dowolna. Może to być kilka ciepłych słów, wiersz, piosenka, a nawet… układ choreograficzny. Wszystko dla naszych super bohaterskich mam, z którymi często przez sytuacje epidemiologiczną nie możemy spotkać się osobiści.

Nagrania wykonane w ujęciu horyzontalnym, tj. w poziomie należy przesyłać najpóźniej do 20 maja 2020 do godz. 14.00 za pomocą platformy WeTransfer (www.wetransfer.com) na adres email: mokispromocja@myslenice.pl . Po nadesłaniu wszystkich spełniających kryteria nagrań zostanie przygotowany wspólny koncert życzeń , którego premiera przewidziana jest w mediach społecznościowych Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Spośród wszystkich zgłoszonych życzeń wideo wylosowanych zostanie pięć osób, które otrzymają dla swoich mam ręcznie wykonane ceramiczne anioły, które powstały w pracowni Ceramicznej MOKiS i przygotowała je Barbara Kmiecki. Anioły są niepowtarzalne i bardzo oryginalne.

Termin nadsyłania zgłoszeń 20 maja 2020, godz. 14.00. Szczegóły w wydarzeniu MAMA. Bohaterka w Naszym Domu na facebooku MOKiS https://www.facebook.com/mokismyslenice/. Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Myślenicki Ośrodek Domowej Kultury. Cyfrowa odsłona MOKiS.

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Czerwiec 2020
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
« Maj   Lip »

youtube

Najczęściej czytane