fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Medale dla Shiro Sagi Dojo Seido Karate na V Pucharze Podbeskidzia

Opublikowano

w

KARATE

MYŚLENICE: 9 marca, w Bielsku Białej, odbył się V Puchar Podbeskidzia w Karate kontaktowym. Zawody zorganizował Małopolski Klub Karate „Mawashi”. Na matach stanęło do walki 280 zawodników z organizacji Seido, Oyama i Kyokushin.

5 zawodników reprezentowało UKS Seido Karate „Shiro Sagi Dojo” oraz nasze miasto Myślenice. Nasza reprezentacja zaliczyła bardzo dobry występ, gdyż na 5 zawodników, wszyscy dotarli do strefy medalowej i zajęli punktowane miejsca. Walki łatwe nie były, gdyż system walk kontaktowych, knock down, wymaga bardzo dobrego przygotowania kondycyjnego, taktycznego i technicznego.

Nasi reprezentanci podołali zadaniu znakomicie i przywieźli: Anna Stefan – złoty medal, Zuzanna Stefan – srebrny medal, Julia Górecka – brązowy medal, Patrycja Jasek – IV miejsce oraz Beata Kempa – IV miejsce.  Taki wynik, to efekt systematycznej, ciężkiej pracy na treningach. Jest także bardzo dobrym motywatorem dla naszych adeptów, do dalszej pracy. Teraz przygotowujemy się do kolejnych zawodów w Suchej Beskidzkiej, które odbędą się za dwa tygodnie.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Lipiec 2021
PWŚCPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« Cze   Sie »

youtube

Najczęściej czytane