Connect with us

SOS

Mieszkaniec Skawiny z wynikiem ujemnym testów na koronawirusa

AKTUALIZACJA: Nie potwierdzono obecności koronawirusa u mieszkańca Skawiny. Badania dały wynik negatywny. Oznacza to, że na terenie naszej gminy nie ma podejrzenia zachorowania na koronawirusa-informuje gmina Skawina.

Jak podkreślił podczas konferencji prasowej minister zdrowia Łukasz Szumowski, osób z podejrzeniem koronawirusa będzie przybywać.

Będzie przybywać również takich osób, które z podejrzeniem zakażenia COVID-19 przywiezione zostaną do myślenickiego szpitala. Jeśli pojawi się potwierdzony przypadek zakażenia koronowirusem w powiecie myślenickim, niezwłocznie będziemy o tym informować.

MYŚLENICE: (informacja z dnia 10.03) Na oddziale zakaźnym myślenickiego szpitala przebywa pacjent z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Obecnie, trwają testy mające potwierdzić lub wykluczyć u mężczyzny COVID-19. Prawdopodobnie, pacjent to, 45-letni mieszkaniec Skawiny, który niedawno przebywał na terenie Włoch.

Sanepid nałożył zakaz opuszczania budynku, w którym przebywał wcześniej mężczyzna. Jest to budynek znajdujący się w Skawinie. Zakaz obowiązuje do odwołania. Podjęte działania są działaniami profilaktycznymi. Sytuacja na terenie gminy Skawina cały czas jest monitorowana.

Fotografia: Blok w Skawinie objęty nadzorem

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Marzec 2020
PWŚCPSN
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
« Lut   Kwi »

Facebook

Najczęściej czytane