fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Mistrzostwa Europy Amatorskiej Ligi MMA i sukces zawodnika MAK „Byakko”

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

8 Grudnia 2019 w  Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Europy Amatorskiej Ligi MMA. Zawodnik Myślenickiej Akademii Karate „Byakko” Kamil Błachut uplasował się na 3 miejscu w kategorii Pierwszy Krok Seniorów – 70kg. Stoczył dwie walki.

W pierwszej walczył z późniejszym Mistrzem. Kamil rozpoczął walkę celnymi uderzeniami prostymi na głowę przeciwnika, ten chcąc uniknąć wymiany ciosów sprowadził walkę do parteru🤼‍♂, gdzie kilkukrotnie używał niedozwolonych technik, jednak o dziwo bez utraty punktów. Decyzją sędziów wygrał przeciwnik.

W drugim pojedynku to Kamil zainicjował walkę w parterze efektownie obalając przeciwnika na początku rundy, jednak w 4 minucie walka została podniesiona. W stójce Kamil założył przeciwnikowi duszenie, a ten zmuszony był poddać walkę tym samym oddając Kamilowi zwycięstwo.

Był to pierwszy start tego zawodnika w kategorii seniorów. Uważamy go za udany i owocny.  Wiemy co się sprawdza, a nad czym trzeba pracować więcej” – mówi sensej Marcin Sturgulewski.

informacje i zdjęcia: Marcin Sturgulewski MAK „Byakko

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Czerwiec 2020
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
« Maj   Lip »

youtube

Najczęściej czytane