fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Mistrzynie świata z Myślenic. Ogromny sukces zawodniczek Klubu Lady Fitness

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

6 fit

Zawodniczki Klubu Lady Fitness od lat udowadniają, że to co robią daje im radość oraz przynosi satysfakcję z kolejnych sukcesów! W tym roku na podstawie wysokich wyników na Mistrzostwach Polski juniorek i dzieci oraz młodzieży w fitness, podopieczne Anny Simsak-Goduli miały zaszczyt reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata. Tym samym w dniach 24 i 25 października zaprezentowały swoją wysoką sportową formę w Serbii na Wordl Children Championship a także w Rumunii, gdzie walczyły juniorki do 23 roku życia.

To wielkim sukces klubu Lady Fitness Myślenice podczas dwóch najważniejszych dla zawodników imprez sportowych. Ze względu na panującą sytuacje nie było to łatwe, ale udało się szczęśliwie wziąć w nich udział.

W konkurencjach w których startowały zawodniczki z myślenickiego klubu liczyły się odpowiednio: umiejętności tańca sportowego, artystycznego, gimnastyki, akrobatyki oraz ocena sylwetki.

Na Mistrzostwach Świata Juniorów w Rumunii Polskę reprezentowała Julia Komenotrus zdobywając tytuł Mistrzyni Świata w fitness artystycznym, oraz Justyna Rynduch w fitness – wywalczyła V-ce Mistrzostwo Świata juniorów w swojej kategorii. W Rumuni dziewczęta startowały pod okiem Pawła Goduli.

W Serbii natomiast dzieci z myślenickiego klubu sportowego Lady Fitness brały udział w Mistrzostwach świata dzieci i młodzieży – wywalczyły: bezkonkurencyjna Lena Latoń tytuł Mistrzyni świata, Kateryna Kubatko v-ce mistrzostwo świata. W swojej kategorii do 9 lat Anna Korus zdobywa srebro. Gratulacje także dla Emilii Gracy za piękna prezentację i 8 miejsce. W Serbii zawodniczkom towarzyszyła trenerka Anna Simsak Godula.

Bardzo dziękujemy kibicom i rodzinom, oraz teamowi reprezentantów Polski za wspaniałą atmosferę i rodzinne kibicowanie. Podziękowania dla sponsorów i osób, bez których wyjazd byłby niemożliwy. Ukłony dla naszego Polskiego Związku za zaufanie i możliwość reprezentowania Polski. Dziękujemy też sponsorom dzięki którym wyjazd był możliwy – panu burmistrzowi Jarosławowi Szlachetce i Urzędowi Miasta i Gminy Myślenice, oraz firmom EmiMaszyny.pl , Husqvarna Mleczek Myślenice, Blach-Dom Plus i Million$mile Polska – powiedziała po zawodach trenerka Anna Simsak-Godula.


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z naszego regionu subskrybuj nasz kanał:

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

Maj 2021
PWŚCPSN
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
« Kwi   Cze »
target="_blank"

youtube

Najczęściej czytane