fbpx
Connect with us

Akcje charytatywne

Leszek Pniaczek jest ciężko chory, potrzebuje pilnie Twojego wsparcia…

Opublikowano

w

Pomoc pilnie potrzebna!

Pamiętacie „Toporka” ze Spotkania z Balladą? Leszek odtwórca tej roli człowiek o Wielkim Sercu teraz sam potrzebuje pomocy, zapytamy – Pomożecie ?

Motto życiowe Leszka, to:
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Przyjaciele walczą o Leszka!

Leszek nasz Wieloletni Przyjaciel, Nauczyciel. Oddany sztuce teatralnej. Od wielu lat zmaga się z choroba cukrzycową. Przez długi okres choroba była pod kontrolą. Niestety w maju 2018r. po raz kolejny trafił do szpitala. Od tego momentu już nic nie było takie jak wcześniej. Rozpoznanie po wizycie w szpitalu – Retinopatia Cukrzycowa z Makulopatią, jaskra, zaćma wikłająca obu oczu, cukrzyca leczona insuliną, nadciśnienie tętnicze, przewlekła choroba nerek i zapalenie trzustki.
Niestety wraz z kolejnymi diagnozami Leszek przestał samodzielnie się poruszać. Od grudnia ubiegłego roku pojawiła się otwarta rana cukrzycowa, prawej pięty, która doprowadziła do stanu zapalnego. I tak zostało zagrożone Jego zdrowie i życie.
Na ten moment Leszek ma zaawansowany Zespół Stopy Cukrzycowej. Grozi mu amputacja stopy. Poddał się kosztownej terapii, która dzięki możliwości wspaniałych lekarzy oraz odpowiednich metod leczenia przynosi pozytywne efekty. W ostatnim czasie dała znać o sobie po raz kolejny infekcja nerek, co bardzo osłabiło Leszka i nie najlepiej wpłynęło na chorą nogę. I tak walka rozpoczyna się od nowa się. On sam i Jego bliscy nie poddają się!
Niestety wszystkie zabiegi, konsultacje leki są bardzo
kosztowne. Przewyższa to możliwości finansowe rodziny. Dlatego my przyjaciele chcemy prosić o wsparcie, aby wspólnie wesprzeć Naszego Leszka w walce. Mając w pamięci wszystko co przez wiele lat zrobił dla Nas.

Z góry dziękujemy!


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z naszego regionu subskrybuj nasz kanał na Youtube

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

Czerwiec 2021
PWŚCPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
« Maj   Lip »
target="_blank"

youtube

Najczęściej czytane