Connect with us

Gmina Myślenice

Muzeum Niepodległości w Myślenicach. Atrakcje lato 2021

Opublikowano

w

Muzeum Niepodległości w Myślenicach. Atrakcje lato 2021

Na wakacje 2021 Muzeum Niepodległości w Myślenicach przygotowało szereg atrakcji dla dużych i małych mieszkańców miasta Myślenice oraz gości.

Cykl pn. “Zabawy z historią”  

Z racji trwających prac nad budową ekspozycji stałych tegoroczne “Zabawy z historią” odbędą się w formie wirtualnej. Zapraszamy co wtorek na nasze media społecznościowe, gdzie Myślimirek i Dalinek, z małą pomocą pracowników naszego muzeum, pomogą wam zabić wakacyjną nudę. Na dzieci czekają filmy, konkursy, a przede wszystkim bagaż ciekawej wiedzy.

Muzeum Niepodległości w Myślenicach. Atrakcje lato 2021

Zwiedzenia Myślenic z przewodnikiem 

W wakacje Muzeum zaprasza dorosłych, dzieci i całe rodziny na zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Zwiedzanie jest całkowicie bezpłatne, a od uczestników wymagamy jedynie chęci poznania historii i zabytków Myślenic. Każda trasa jest inna, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wziąć udział w każdym spacerze. Zaproszenie dotyczy w wybranych niedzieli o godzinie 16.00. Uwaga – obowiązują zapisy. Decyduje kolejność zgłoszeń. Oferta nie dotyczy grup zorganizowanych. Pierwszy spacer już w najbliższą niedzielę!

Muzeum Niepodległości w Myślenicach. Atrakcje lato 2021

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane