fbpx
Connect with us

Gmina Dobczyce

Myśleniccy policjanci otrzymali nowe radiowozy. Zakup wsparły samorządy.

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

7 grudnia stan samochodowy Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach powiększył się o kolejne pojazdy. Pozyskanie nowych oznakowanych radiowozów było możliwe dzięki współfinansowaniu ze strony jednostek samorządu terytorialnego.

Zakup dwóch samochodów marki Hyundai Tucson był możliwy dzięki środkom z Komendy Głównej Policji i współfinansowaniu ze strony Starostwa Powiatowego w Myślenicach (50 tys. zł.), Miasta i Gminy Myślenice (25 tys. zł.), Gminy i Miasta Dobczyce (20 tys. zł.) oraz gmin: Lubień, Pcim, Siepraw, Tokarnia i Wiśniowa – po 5 tys. zł.

Wspierając zakup radiowozów, samorządowcy wyrazili wdzięczność za dobrą współpracę z lokalną policją. Nie raz podkreślano, że ta współpraca przekłada się bezpośrednio na zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom  oraz na poprawę warunków pracy mundurowych. Bez wątpienia jest to również wyraz dbałości o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu myślenickiego.

Nowe radiowozy rozpoczęły już swoją ,,służbę”. Jeden z nich trafił do Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach, drugim zaś jeżdżą policjanci z Dobczyc.


Inf. KPP Myślenice

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Styczeń 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Gru   Lut »

youtube

Najczęściej czytane