fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Myślenice. Ul. Parkowa zamknięta dla ruchu kołowego pojazdów. Wyjątek stanowią mieszkańcy i właściciele nieruchomości

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

Na podstawie rozporządzenia wydanego przez Prezesa Rady Ministrów informujemy, że do odwołania obowiązuje zakaz wstępu do parków, na skwery oraz inne tereny zielone. By ograniczyć do minimum grupowanie się osób lub zbędne przemieszczanie się pojazdów, wprowadzono zamianę organizacji ruchu obejmującą zamknięcie ul. Parkowej dla ruchu kołowego pojazdów, aż do wyraźnego odwołania.

Zakaz ten nie będzie dotyczył mieszkańców i właścicieli nieruchomości. Mając na względzie zdrowie swoje i innych osób prosimy o przestrzeganie zakazów, które dotyczą również terenów rekreacyjnych i parku miejskiego na Zarabiu.

Przestrzegania nowych restrykcji pilnować będą wspólnie policjanci ze strażnikami miejskimi. Mundurowi będą kontrolować oprócz Zarabia, także inne miejsca, w których mogą gromadzić się osoby oraz zwracać uwagę na minimalną odległość między pieszymi i kwestię wychodzenia z domu osób do 18. roku życia bez opieki dorosłego.

Wprowadzenie tych obostrzeń ograniczających ruch pieszych i zmotoryzowanych ma na celu przede wszystkim przypomnienie mieszkańcom o konieczności przestrzegania wprowadzonych ograniczeń.

ŹRÓDŁO: www.myslenice.pl

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Czerwiec 2020
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
« Maj   Lip »

youtube

Najczęściej czytane