Connect with us

Akcje charytatywne

Myślenice. Już od jutra Smyk Fest im. Kacperka Chodurka.

Opublikowano

w

Myślenice. Już od jutra Smyk Fest im. Kacperka Chodurka.

W dniach 19-21 sierpnia 2021 r. w Myślenicach, już po raz trzeci odbędzie się wyjątkowy festiwal SMYK FEST im. Kacperka Chodurka.

Z zachowaniem wszelkich obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych, Fundacja Akuratna zaprasza na koncerty plenerowe znakomitych gwiazd polskiej sceny muzycznej!

Dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami: https://bit.ly/3rFecB5

Dla Smyków zagrają: w czwartek 19 sierpnia SANAH, a w sobotę 21 sierpnia PAULA ROMA oraz KRZYSZOF ZALEWSKI.

Usłysz SMYKI!

Dzięki współpracy z Fundacją Kultury bez Barier, koncerty festiwalowe SMYK FEST będą częściowo tłumaczone na polski język migowy.

Cukierenka dla Smyków.

SMYK FEST od samego początku kojarzony jest z „Cukierenką dla Smyków” prowadzoną przez mistrzynię cukiernictwa Sylwię Bałę z MonoDe. Również w tym roku nie zabraknie słodkości cieszących podniebienia najbardziej wymagających łasuchów! Premierowo będzie można skosztować nowych smaków monodeserów – a to wszystko tylko 21 sierpnia – kto pierwszy ten lepszy!

Festiwal dla zdrowia!

Uczestnicy SMYK FESTU w czwartek i sobotę będą mieli możliwość wziąć udział w panelach dyskusyjnych dotyczących profilaktyki ekologii oraz zdrowia. W piątek i sobotę zapraszamy wszystkich chętnych do oddania krwi, wymazu DKMS, wykonania bezpłatnej mammografii czy skorzystania z punktu informacyjnego dotyczącego cytologii i mammografii.

Wydarzenie poprowadzą: Julia Kamińska, Kamila Piwowarska (@milabyli), Konrad Pondo oraz Mateusz Janicki.

Bilety cegiełki na koncerty będą dostępne już od 2 sierpnia na stronie: https://www.biletomat.pl/festiwale/smyk-fest-myslenice-10339/

Podczas dotychczasowych edycji festiwalu zebraliśmy ponad 130 tysięcy złotych na pomoc podopiecznym. 100% zebranych funduszy trafia do potrzebujących. Przez trzy lata w wolontariat zaangażowało się około 120 osób. Sylwetki dzieci, dla których będziemy grać w tym roku, przedstawimy niebawem– mówi współorganizator wydarzenia Krystian Stopka.

Bądź na bieżąco:

https://www.facebook.com/SmykFest/

https://www.facebook.com/fundacjaakuratna

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane