Connect with us

Gmina Myślenice

Myślenicka Scena Letnia: Koncert Agaty Buczkowskiej w Drogini!

Opublikowano

w

Myślenicka Scena Letnia: Koncert Agaty Buczkowskiej w Drogini!

Gmina Myślenice zaprasza na kolejny przystanek Myślenickiej Sceny Letniej – w sobotę 24 lipca na boisku przy ZPO w Drogini wiele atrakcji, a wśród nich między innymi koncerty Agaty Buczkowskiej znanej z The Voice of Poland, czy Kosmokwaków!

Gmina Myślenice wspólnie z Centrum Usług Społecznych w Myślenicach organizuje cztery wydarzenia plenerowe w ramach Myślenickiej Sceny Letniej w roku 2021. Za nami już czerwcowe Wianki nad Rabą, a kolejne wydarzenia odbędą się 24 lipca w Drogini, 28 sierpnia w Jaworniku oraz 18 września w Jasienicy.

Początek pikniku teren Zespołu Placówek Oświatowych w Drogini zaplanowano na godzinę 16:00, Stowarzyszenie Droginia dla Pokoleń oraz Zespół Placówek Oświatowych zapraszają na zabawy i konkursy dla dzieci, dmuchane atrakcje, bieg z przeszkodami dla najmłodszych oraz konkurs dla rodzin. Podczas pikniku prowadzona będzie także loteria fantowa.

– O godzinie 17:00 na scenie zaprezentują się „Kosmokwaki”, będzie to koncert z animacjami dla dzieci. Gwiazdą wieczoru będzie Agata Buczkowska z The Voice of Poland, była wokalistka zespołu Ich Troje, która zagra wspólnie z Jonashem Wróblem oraz Mają Hyży i Magdą Beredą. Ten koncert rozpocznie się o 19:00, a po nim zapraszamy na zabawę z DJ-em – mówi Barbara Bylica, naczelnik Wydziału Promocji Współpracy Sportu i Kultury UMiG Myślenice.

Myślenicka Scena Letnia – Droginia: sobota 24 lipca, boisko przy ZPO Droginia

16:00 – start imprezy
17:00 – Kosmokwaki – koncert z animacjami dla dzieci
19:00 – Koncert Agaty Buczkowskiej (The Voice of Poland, była wokalistka Ich Troje) wspólnie z gitarzystą Jonashem Wróblem oraz Mają Hyży i Magdą Beredą
20:00 – zabawa z DJ-em

Dodatkowe atrakcje: Gigantyczne dmuchańce, plenerowe karaoke, smakołyki przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, lekcja tańca do hitu „3KIPA”, działania promocyjne lokalnych instytucji, loeria fantowa, animacje i konkursy z nagrodami, tor przeszkód, grill, popcorn, wata cukrowa.

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane