Connect with us

Gmina Myślenice

Myślenicka Scena Letnia w Jaworniku

Opublikowano

w

Myślenicka Scena Letnia w Jaworniku

Myślenicka Scena Letnia w Jaworniku Myślenicka Scena Letnia w JawornikuCzas na kolejną Scenę Letnią organizowaną przez UMiG Myślenice we współpracy z instytucjsmi CUS Myślenice, Biblioteka Publiczna w Myślenicach oraz  Strażakami i organizacjami pozarządowymi.

I tym razem atrakcji dla całych rodzin było sporo a miejscem spotkania Jawornik. Niedziela 5 września.

Myślenicka Scena Letnia w Jaworniku Myślenicka Scena Letnia w Jaworniku Myślenicka Scena Letnia w Jaworniku Myślenicka Scena Letnia w Jaworniku Myślenicka Scena Letnia w Jaworniku Myślenicka Scena Letnia w Jaworniku Myślenicka Scena Letnia w Jaworniku Myślenicka Scena Letnia w Jaworniku Myślenicka Scena Letnia w Jaworniku Myślenicka Scena Letnia w Jaworniku Myślenicka Scena Letnia w Jaworniku Myślenicka Scena Letnia w Jaworniku Myślenicka Scena Letnia w Jaworniku Myślenicka Scena Letnia w Jaworniku

Więcej informacji na ten temat w najbliższym Kurierze Myślenickim.

 

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane