Connect with us

Gmina Myślenice

Myślenicki Orienteering powraca! Już w przyszłą sobotę 13.02.2021

Opublikowano

w

orienteering luty 2021

Myślenicki Orienteering powraca! Już w przyszłą sobotę (13.02) Akademicki Klub Imprez na Orientację PTTK w Krakowie wraz z myślenickim Stowarzyszeniem Rozwoju Orienteeringu zapraszają na spacer i bieg z mapą po terenach myślenickiego centrum i osiedla.

Tym razem uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności nawigacji w terenie miejskim. Każdy znajdzie coś dla siebie, dzięki możliwości wyboru pomiędzy dwoma rodzajami tras:

  • spacerowymi – turystycznymi lub/i
  • sportowy – biegowymi.

Jak zwykle trzeba będzie odnaleźć wszystkie prawidłowe punkty kontrolne w określonym czasie, w czym pomogą specjalnie przygotowane, kolorowe mapy. Wydarzenie odbywa się na świeżym powietrzu, a każdy zespół przychodzi na swoją (ustaloną wcześniej przez organizatorów) minutę startową. Dzięki temu uczestnicy nie muszą spotkać się z innymi zespołami ani podczas startu ani podczas pobytu na trasie. Dla nowych uczestników zostanie przygotowana krótka instrukcja do obejrzenia on-line a organizatorzy chętnie wprowadzą w tajniki orienteeringu również na miejscu.  
Udział w imprezie jest bezpłatny po wcześniejszym zapisaniu się przez formularz dzięki dofinansowaniu ze środków Fundacja ORLEN w ramach programu “Moje Miejsce na Ziemi”. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz miasta i gminy Myślenice.

Start wydarzenia o 11:00 w Parku Jordana. Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu: https://bit.ly/MO_wydarzenie

Myślenicki Orienteering powraca! Już w przyszłą sobotę 13.02.2021

informacje: Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu


Jeśli szukasz bieżących informacji z naszego regionu subskrybuj nasz kanał:

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

październik 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« wrz   lis »

youtube

Najczęściej czytane