fbpx
Connect with us

Edukacja

#NajważniejszeWrócić. MOT o bezpieczeństwie w górach

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

O tym jak piękne są nasze góry, i o tym, że warto być aktywnym nikogo przekonywać nie trzeba. Dziś jednak przypominamy Wam byście pamiętali o bezpieczeństwie w górach! Włączamy się zatem i my w akcję #NajważniejszeWrócić.

W imieniu Małopolska Organizacja Turystyczna zapraszamy na pierwszy odcinek drugiej serii filmów edukacyjnych o tematyce bezpieczeństwa w górach: #NajważniejszeWrócić

Małopolska Organizacja Turystyczna we współpracy z Samorządem Województwa Małopolskiego aktywnie włącza się w akcję promowania bezpieczeństwa w górach. Każdego roku na górskich szlakach turystycznych w Małopolsce, wciąż dochodzi do setek różnego rodzaju zdarzeń i wypadków. I niestety nadal jedną z najczęstszych przyczyn wypadków jest mała wiedza turystów o zasadach bezpieczeństwa, brawura oraz przecenianie swoich umiejętności.

Latem tego roku we współpracy z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym zaprezentowaliśmy Państwu pierwszą serię filmów o bezpieczeństwie w górach, która poświęcona była Tatrom – cieszyła się ona dużym zainteresowaniem i trafiła do szerokiego grona odbiorców. Kontynuując ten jakże niezwykle ważny temat, zapraszamy na drugi, jesienno – zimowy sezon serii  #NajważniejszeWrócić, w ramach, którego zabierzemy Państwa w podróż w kolejne urokliwe małopolskie pasma górskie prezentując informacje na co szczególnie zwracać uwagę w kontekście bezpieczeństwa.

Kolejne odcinki serii, premierowo prezentowane będą w każdy piątek o godz. 12.00. Wszystkie filmy z serii #NajważniejszeWrócić  dostępne są na:

Akcja edukacyjna #NajważniejszeWrócić jest współfinasowana ze środków Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii  w ramach projektu „W małopolskich górach bezpieczniej!”. Partnerami akcji są Województwo Małopolskie i Małopolski System Informacji Turystycznej.

informacje: MOT


Zobacz również:


Jeśli szukasz bieżących informacji z naszego regionu subskrybuj nasz kanał:

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Styczeń 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Gru   Lut »

youtube

Najczęściej czytane