Connect with us

Gmina Dobczyce

Natalia Lińczowska rozpoczęła bieg dla Krzysia i Patryka

Opublikowano

w

DOMYSLNE

DOBCZYCE/ROWY: Natalia Lińczowska, mieszkanka Stadnik, dała się poznać dwa lata temu, kiedy to zdecydowała się na bieg z Krakowa do Warszawy aby pomóc choremu chłopcu. W tym roku  Natalia podjęła decyzję aby ponownie swoją aktywnością fizyczną, wesprzeć chore dzieci, Patryka i Krzysia. Tym razem, wyznaczyła sobie trasę z nadmorskich Rowów (gmina Ustka) do Stadnik. Od 29 stycznia do 11 lutego, Natalia ma pokonać prawie 800 kilometrów. Podczas wyprawy będzie nie tylko biegła ale również jechała na rowerze czy rolkach.

Podczas biegu Natalia będzie odwiedzać różne placówki i instytucje, zachęcając do wpłat dla Krzysia Ochmańskiego. Dodatkowo w trakcie całego biegu odbędzie się akcja “Cała Polska tańczy dla Patryka”,która z kolei ma pomóc choremu Patrykowi z Dobczyc. Zaproszone do akcji placówki w całej Polsce, 4 lutego zatańczą dla Patryka,przekazując cały dochód z tego wydarzenia na leczenie chłopca.

Inicjatywa nastolatki z gminy Dobczyce, spotkała się z wielką aprobatą nie tylko lokalnej społeczności ale ludzi w całej Polsce. Natalia, została również ciepło przyjęta w Rowach, czyli na starcie swojego charytatywnego biegu . Z pewnością to dobra wróżba, która pomoże dotrzeć Natalii do celu.

Postępy Natalii i trasę biegu można śledzić na stronie www.supermocdlazycia.pl. oraz w mediach społecznościowych.

 

Źródło: Super Moc dla Życia

Foto: Natalia Lińczowska

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

październik 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« wrz.   listopad »

youtube

Najczęściej czytane