fbpx
Connect with us

Gmina Lubień

Przedszkole na medal i zabawa na medal czyli Nibylandia w Lubniu

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Lubień: Przedszkole Niepubliczne Nibylandia w Lubniu dnia 9 listopada 2019 roku zorganizowało wydarzenie 3w1. Wiele się działo tego dnia: dzieci miały uroczyste pasowania na przedszkolaka połączone z zabawą Andrzejkową z elementami patriotycznymi w tle nawiązując tym samym do listopadowych obchodów Święta Niepodległości.

Zabawa była zdecydowanie udana, zorganizowano ją w remizie OSP w Lubniu a uczestniczyli w niej: przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami, rodzeństwem i innymi bliskimi im osobami. Był to czas wypełniony występami artystycznymi, tańcami, wspólną zabawą i oczywiście integracją. Wszystko to jak na Nibylandię przystało w bardzo przyjaznej, życzliwej i bajkowej atmosferze. Widać, że dzieci lubią swoją Nibylandię na co dzień i od święta.

Przedszkole Niepubliczne Nibylandia w Lubniu choć działa od 2 stycznia 2018 roku to należy do tych placówek, które dbają o to, by ich podopieczni rozwijali swe zainteresowania m.in. taneczne, plastyczne, ruchowe czy kulinarne. Comiesięczny cykl wyznaczają również spotkania ze sztuką: pokazy iluzji, teatr kukiełkowy, teatr żywego aktora jak również spotkania ze zwierzętami żyjącymi w naszym klimacie oraz pochodzące z innych kontynentów. W naszej pracy najważniejsze są przedszkolaki, dlatego cechuje nas indywidualne podejście oraz rozwój kompetencji kluczowych, które pozwolą im odnaleźć się na kolejnych etapach edukacji – mówi nam dyrektor przedszkola Anna Dereń.

Jak dodaje nasza rozmówczyni: – Naszym najwyższym wyróżnieniem jest to iż zapracowaliśmy na zaufanie rodziców, którzy bardzo chętnie włączają się we wszystkie zaproponowane aktywności. Dzięki zaangażowaniu rodzin naszych przedszkolaków w 2019 r. zdobyliśmy I miejsce w powiecie myślenickim w plebiscycie gazety Krakowskiej oraz Dziennika Polskiego PRZEDSZKOLE NA MEDAL.

informacje i zdjęcia: Przedszkole Niepubliczne Nibylandia z Lubnia

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

Czerwiec 2020
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
« Maj   Lip »

youtube

Najczęściej czytane