Connect with us

Rozrywka

Nowy teledysk z filmowym rozmachem od HellHaven

Opublikowano

w

Nowy teledysk z filmowym rozmachem od HellHaven
stw

Krakowska grupa progmetalowa HellHaven, chwalona w prestiżowych muzycznych czasopismach za ich ostatnią płytę „Mitologia Bliskości Serc” udostępniła nowy teledysk do utworu „Wiara na Dwa Serca”. Nakręcony z filmowym rozmachem w najpiękniejszych okolicach Beskidu Makowskiego. Poznajcie historię enigmatycznej karawany podążającej śladami pięknej i równie tajemniczej Mojry. Zjawiskowe okolice, tajemnicze lasy i kapliczki, dym świec i przenikająca, kontrastująca kolorystyka to motywy przewodnie, którymi zespół próbuje zainteresować swoich słuchaczy.

Jest to kolejny, piąty obraz wideo stworzony na potrzeby najnowszej płyty, nie wliczając 3 wideoklipów w wersji live. Jak widać w ekipie HellHaven dzieje się dużo. Fani obcowania z muzyką wspartą przygotowanym obrazem nie będą zawiedzeni przeglądając profil YT zespołu.

Obraz w reżyserii Jakuba Węgrzyna i Sebastiana Najdera został stworzony na podstawie  tekstu Sebastiana do utworu Wiara Na Dwa Serca z płyty Mitologia Bliskości Serc. 

Dość szybko zdaliśmy sobie sprawę, że dzisiaj serca słuchaczy zdobywa się nie tylko muzyką, ale także (szczególnie) obrazem. Od czasu wydania Mitologii (sierpień 2022) cały czas pracujemy nad tworzeniem kolejnych wersji audiowizualnych naszych utworów. Po wydaniu doskonale przyjętego, animowanego teledysku do San Pedro Waltz, lyric video i dwóch mniejszych teledysków, naturalnym dla nas było skierowanie się w stronę dużego projektu. Decyzja padła na utwór Wiara Na Dwa Serca, który został bardzo dobrze odebrany przez krytyków i widzów na naszych koncertach. Koncepcja na teledysk tworzona była do ostatniego dnia poprzedzającego nagrania. Razem z Sebastianem napisaliśmy pewną koncepcję, która chodziła nam po głowie od dłuższego czasu. Zależało nam, aby w teledysku zestawić ze sobą pewne przeciwieństwa – majestatyczne piękno górskich terenów, nieskończenie zielonych połaci przestrzeni z kontrastującymi barwami w paletach czarno-bieli. Kontrast ten próbuje odzwierciedlić stronę liryczną utworu, w której opowiadamy piękną historię o ludzkim przywiązaniu i wszelkimi skrajnymi emocjami, które przeplatają się i często wykluczają, niczym czerń obrazu z pięknem zielonych wzgórz Beskidu Makowskiego – mówi Jakub Węgrzyn, HellHaven

 

 

 

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Gmina Myślenice

Kurier Myślenicki – odcinek 231

Opublikowano

w

Kurier Myślenicki – odcinek 231
stw

Zapraszamy na najnowszy odcinek Kuriera Myślenickiego nr 231.

W tym wydaniu znajdziecie informacje na temat: prestiżowego wydarzenia kolarskiego czyli Tour de Pologne, które po raz kolejny zagościło na drogach gminy Myślenice, Myślenickiej Scenie Letniej w Zawadzie. Ponadto dowiecie się jakie porozumienie zostało podpisane przez przedstawicieli WOT-u oraz Lasów Państwowych w Nadleśnictwie Myślenice, a także na jaki cel mieszkańcy Łęk wydali środki w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022.

 

Kontynuuj czytanie

Gmina Myślenice

Młodzi zawodnicy LKS Sęp Droginia nie próżnowali na wakacyjnym wyjeździe

Opublikowano

w

Młodzi zawodnicy LKS Sęp Droginia nie próżnowali  na wakacyjnym wyjeździe
stw
 
 
Od  23.07 do  29.07  młodzi zawodnicy LKS Sęp Droginia uczestniczyli w obozie sportowym.  W tym roku zespół Sępa wyjechał do pięknej miejscowości Węgierska Górka położnej w województwie śląskim w powiecie żywieckim. 
 
W obozie  udział wzięło 22 zawodników z roczników 2009 – 2016 oraz 3 opiekunów. Drużyna podczas wyjazdu odbyła 10 sesji treningowych na miejscowym obiekcie oraz zagrali krótki turniej, w którym okazali się najlepsi w grupie Żak i Młodzik.
Wolne chwile poza zajęciami sportowymi piłkarze z Drogini spędzili na zwiedzaniu okolicy oraz regeneracji w parku wodnym.
Do domów wrócili z wielką dawką nowych doświadczeń wspomnień oraz zapału na dalszy rozwój swojej przygody z piłką nożną.  W imieniu klubu LKS Sęp Droginia chcielibyśmy serdecznie podziękować organizatorom, samym uczestnikom, opiekunom Pani Irenie Stefan, trenerowi Danielowi Serafinowi oraz gminie Myślenice, a w szczególności burmistrzowi Jarosławowi Szlachetce za patronat nad całym obozem. Podziękowania ślemy także do gospodarzy i właścicieli ośrodka Freaco oraz wszystkich pracowników. Dziękujemy również innym uczestnikom obozu z którymi nasi zawodnicy mogli spędzać wolne chwile a w szczególności drużynom z którymi nasi zawodnicy zostali mecze oraz turnieje sparingowe- mówi Aleksander Horab, prezes LKS Sęp Droginia 

 

Kontynuuj czytanie

Akcje charytatywne

Jubileuszowe XXV Dni Dobczyc A.D. 2022

Opublikowano

w

Jubileuszowe XXV Dni Dobczyc A.D. 2022
stw

 

25 lat minęło jak jeden dzień. Dni Dobczyc w swej jubileuszowej odsłownie, po dwuletniej pandemicznej przerwie przyszedł czas na XXV Dni Dobczyc. Moc atrakcji, artyści lokalni, gwiazdy wieczoru zespoły: Kombii, Sławomir i MIG, pokazy artystyczne i sportowe, wesołe miasteczko, Wawel Truck… i wiele, wiele więcej.

 

Organizatorzy: Izba Gospodarcza Dorzecza Raby oraz Gmina i Miasto Dobczyce.

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

sierpień 2022
PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
« lip   wrz »

youtube

Najczęściej czytane