Connect with us

O Telewizji Internetowej – Region Południe Myślenice iTV

Myślenice iTV Telewizja Internetowa – Region Południe realizuje reportaże i transmisje online z wydarzeń na terenie powiatu myślenickiego. W ciągu 9 lat działalności zrealizowaliśmy ponad 3200 materiałów filmowych. Naszą misją jest promocja sfer życia społecznego, począwszy od kultury i edukacji, poprzez sport, biznes i politykę, do profilaktyki prozdrowotnej. Promujemy lokalne społeczności, lokalne wydarzenia, lokalne firmy. Przywiązujemy dużą wagę do jakości naszej pracy, opierając się na rzetelnym i etycznym wykonywaniu pracy dziennikarskiej.

Najnowsze informacje z powiatu myślenickiego

Atutem naszego portalu są lokalne informacje. Przedstawiamy Państwu najważniejsze aktualności z Myślenic i regionu, w tym wiadomości z Gminy Dobczyce, z Lubnia, Pcimia, Raciechowic, Sieprawia, Sułkowic, Tokarni i Wiśniowej. Każdego dnia jesteśmy tam, gdzie Wy. Śledzimy najciekawsze wydarzenia, słuchamy Was i przedstawiamy Wasz punkt widzenia. Mówimy i piszemy wyłącznie o faktach. Nasze komentarze są odzwierciedleniem tego, co do nas komunikujecie. Jesteśmy zawsze na bieżąco i informujemy Was o tym. Dlatego, jeżeli tylko chcecie podzielić się z nami i całą lokalną społecznością informacjami z regionu Myślenic, zapraszamy do kontaktu.

Telewizja Internetowa Myślenice iTV – Region Południe to także cykliczne programy: „Czas na rozmowę”, „Zwykli-niezwykli”, „Kurier Myślenicki”, „Rozmowy po zmroku” oraz „Podróże Mariolki i Tomka”. Zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków oraz do codziennego śledzenia aktualności w naszym serwisie.

https://youtu.be/Li-BkUm_JW8

Współpraca z nami

Jesteśmy nowoczesną, kreatywną, otwartą redakcją. Korzystamy z nowoczesnych technologii audiowizualnych. Cenimy przy tym tradycyjne wartości, rzetelnie ukazując wydarzenia i ludzi z naszego regionu. Doskonale wiemy, jak szczególną rolę w społeczeństwie odkrywają wartościowe informacje. W dzisiejszym świecie, w którym człowiek przyzwyczaił się do dostępności informacyjnej oraz bezgranicznych możliwości czerpania wiedzy o świecie z mediów, tym mocniej odczuwamy potrzebę bycia dla Was tu i teraz. I dostarczania wyłącznie rzetelnych i aktualnych wiadomości z regionu. Ciężka praca członków naszej redakcji przekłada się na uznanie i pozytywną opinię naszych widzów.

Zachęcamy do współtworzenia naszej telewizji. Czekamy na filmy, zdjęcia oraz informacje dotyczące ciekawych wydarzeń dziejących się wokół Was. Jesteśmy również otwarci na propozycje materiałów o charakterze non-profit, które zrealizujemy i zamieścimy BEZPŁATNIE na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do współpracy, twórzmy razem najciekawszy portal w naszej okolicy.

O Telewizji Internetowej – Region Południe Myślenice iTV

Wydawcą portalu www.myslenice-itv.pl jest firma Myślenice iTV Telewizja Internetowa – Region Południe Jarosław Chęć.

Redaktor naczelny, właściciel firmy: Jarosław Chęć.

Redaktor: Ewelina Mielecka-Stankiewicz (Kierownik redakcji Myslenice iTV)

Redaktor: Małgorzata Bydłoń 

Operatorzy kamer: Jarosław Chęć, 

Montażysta: Jarosław Chęć, Dariusz Żmudzki.

Adres: ul. Rynek 27; 32-400 Myślenice NIP: 681-194-60-62.

Współpraca: Józef Zięba, Dawid Abdul Hamid (operatorzy).

 

Współpraca:

Józef Zięba – operator Kamery 

Dawid Abdul Hamid – operator kamery

Małgorzata Miszczak – Redaktor w Myślenice iTV od 2017-2022r.

Bartosz Cynar – Redaktor w Myślenice iTV  od 2012-2017r.

Marek Bała – Grafik-Informatyk – twórca strony internetowej: www.myslenice-itv.pl

Robert Bylica – Muzyk, dźwiękowiec 

Wydarzenia

listopad 2022
PWŚCPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
« paź   gru »

youtube