Connect with us

O Telewizji Internetowej – Region Południe Myślenice iTV

Myślenice iTV Telewizja Internetowa – Region Południe realizuje reportaże i transmisje online z wydarzeń na terenie powiatu myślenickiego. W ciągu 9 lat działalności zrealizowaliśmy ponad 3200 materiałów filmowych. Naszą misją jest promocja sfer życia społecznego, począwszy od kultury i edukacji, poprzez sport, biznes i politykę, do profilaktyki prozdrowotnej. Promujemy lokalne społeczności, lokalne wydarzenia, lokalne firmy. Przywiązujemy dużą wagę do jakości naszej pracy, opierając się na rzetelnym i etycznym wykonywaniu pracy dziennikarskiej.

Najnowsze informacje z powiatu myślenickiego

Atutem naszego portalu są lokalne informacje. Przedstawiamy Państwu najważniejsze aktualności z Myślenic i regionu, w tym wiadomości z Gminy Dobczyce, z Lubnia, Pcimia, Raciechowic, Sieprawia, Sułkowic, Tokarni i Wiśniowej. Każdego dnia jesteśmy tam, gdzie Wy. Śledzimy najciekawsze wydarzenia, słuchamy Was i przedstawiamy Wasz punkt widzenia. Mówimy i piszemy wyłącznie o faktach. Nasze komentarze są odzwierciedleniem tego, co do nas komunikujecie. Jesteśmy zawsze na bieżąco i informujemy Was o tym. Dlatego, jeżeli tylko chcecie podzielić się z nami i całą lokalną społecznością informacjami z regionu Myślenic, zapraszamy do kontaktu.

Telewizja Internetowa Myślenice iTV – Region Południe to także cykliczne programy: „Czas na rozmowę”, „Zwykli-niezwykli”, „Kurier Myślenicki”, „Rozmowy po zmroku” oraz „Podróże Mariolki i Tomka”. Zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków oraz do codziennego śledzenia aktualności w naszym serwisie.

Współpraca z nami

Jesteśmy nowoczesną, kreatywną, otwartą redakcją. Korzystamy z nowoczesnych technologii audiowizualnych. Cenimy przy tym tradycyjne wartości, rzetelnie ukazując wydarzenia i ludzi z naszego regionu. Doskonale wiemy, jak szczególną rolę w społeczeństwie odkrywają wartościowe informacje. W dzisiejszym świecie, w którym człowiek przyzwyczaił się do dostępności informacyjnej oraz bezgranicznych możliwości czerpania wiedzy o świecie z mediów, tym mocniej odczuwamy potrzebę bycia dla Was tu i teraz. I dostarczania wyłącznie rzetelnych i aktualnych wiadomości z regionu. Ciężka praca członków naszej redakcji przekłada się na uznanie i pozytywną opinię naszych widzów.

Zachęcamy do współtworzenia naszej telewizji. Czekamy na filmy, zdjęcia oraz informacje dotyczące ciekawych wydarzeń dziejących się wokół Was. Jesteśmy również otwarci na propozycje materiałów o charakterze non-profit, które zrealizujemy i zamieścimy BEZPŁATNIE na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do współpracy, twórzmy razem najciekawszy portal w naszej okolicy.

O Telewizji Internetowej – Region Południe Myślenice iTV

Wydawcą portalu www.myslenice-itv.pl jest firma Myślenice iTV Telewizja Internetowa – Region Południe Jarosław Chęć.

Redaktor naczelny, właściciel firmy: Jarosław Chęć.

Redaktorzy: Ewelina Mielecka-Stankiewicz, Małgorzata Miszczak.

Operatorzy kamer: Jarosław Chęć.

Montażysta: Jarosław Chęć, Dariusz Żmudzki.

Adres: ul. Rynek 27; 32-400 Myślenice NIP: 681-194-60-62.

Współpraca: Józef Zięba, Dawid Abdul Hamid (operatorzy).

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube