Connect with us

Powiat myślenicki

Oddziału Chirurgii Ogólnej SP ZOZ z prestiżową nagrodą „Obiekt XXV-lecia”

Opublikowano

w

Oddziału Chirurgii Ogólnej SP ZOZ z prestiżową nagrodą „Obiekt XXV-lecia”

Ogólnopolski Otwarty Konkurs “Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” to inicjatywa wytyczająca nowe trendy w budownictwie, promująca najlepsze modernizacje i budowy.  Konkurs nagradza inwestorów, wykonawców i projektantów za konkretną realizację jako wspólne dzieło trzech podmiotów. Jest to jeden z elementów, który wyróżnia ten konkurs na tle innych tego rodzaju wydarzeń, które zwykle są adresowane tylko do jednej z grup, np. do inwestorów lub projektantów. Celem konkursu jest wyłonienie przedsięwzięć budowlanych: modernizacji oraz nowych obiektów w przestrzeni urbanistycznej ukończonych w danym roku, wyróżniających się szczególnymi walorami jakościowymi, funkcjonalnymi, urbanistycznymi i estetycznymi.

 

W jubileuszowej 25. edycji Konkursu udział wzięło ponad 470 inwestycji z całej Polski, ponad 87 zakwalifikowało się do finału. W ścisłej finałowej czołówce znalazły się inwestycje reprezentujące większość regionów Polski.

Obiekty oceniano według następujących kategorii:

  • Modernizacja roku
  • Budowa XXI wieku
  • Nagroda 25-lecia
  • Grand Prix 25 lecia
  • Nagrody Marszałków Województw

W środę 22 września podczas uroczystej gali finałowej konkursu, która odbyła się na zamku królewskim w Warszawie, nagrodę „Obiekt XXV-lecia” za zaprojektowanie i przebudowę oraz modernizację pomieszczeń Oddziału Chirurgii Ogólnej SP ZOZ w Myślenicach odebrał starosta Józef Tomal oraz dyrektor SP ZOZ Adam Styczeń.

 

 

Otrzymana nagroda w konkursie ,,Obiekt XXV – lecia” jest szczególna. Ten „budowlany Oskar” został przyznany za wieloletnią i  wieloetap

józef tomalową modernizację myślenickiego szpitala. Jest uznaniem za konsekwencję i pieczołowitość, z jaką od 2009 roku systematycznie remontujemy i modernizujemy szpital powiatowy, w celu poprawy standardów leczenia oraz komfortu obsługi pacjentów. Kolejne zmodernizowane i oddane dla pacjentów oddziały są na to doskonałym przykładem. W najbardziej prestiżowym konkursie w Polsce, rywalizując z projektami zrealizowanymi w minionych 25 latach, zostaliśmy docenieni przez ekspertów z branży architektonicznej i budowlanej za jakość prowadzonych inwestycji w ochronie zdrowia. Jako Powiat Myślenicki mamy ogromny powód do satysfakcji, radości i dumy- czytamy na oficjalnym profilu starosty Józefa Tomala w mediach społecznościowych.

Materiał archiwalny z otwarcia zmodernizowanego Oddziału Chirurgii Ogólnej SP ZOZ Myślenice


Fot.: https://www.facebook.com/jozeftomalFZM

Część informacji pochodzi z: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/news/zlote-statuetki-oraz-nagrody-25-lecia-ogolnopolskiego-konkursu-przyznane

 

 

 

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

październik 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« wrz.   listopad »

youtube

Najczęściej czytane