fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Opowiem Ci o Głogoczowie-Helena Dziedzic

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie realizuje projekt „Nasz Senior – nasz Skarb”, którego celem jest zachowanie tożsamości lokalnej Głogoczowa poprzez przeciwdziałanie skutkom epidemii jakim jest izolacja społeczna osób starszych z Głogoczowa oraz zmniejszenie skutków epidemii w zakresie działalności kulturalnej Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie.

W ramach realizacji projektu, zaplanowane zostały nagrania 4 filmów/ wywiadów z wybranymi głogoczowskimi seniorami, którzy opowiedzą jak dawnej wyglądało życie w ich wsi. Jako pierwsza o zwyczajach ślubnych w Głogoczowie swoje wspomnienia przekazała pani Helena Dziedzic.

Rozmowa z panią Heleną Dziedzic to pierwszy wywiad w ramach Archiwum Społecznego wsi Głogoczów. Już niebawem głogoczowskie gospodynie przy tym projekcie zaproszą do współpracy mieszkańców.

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Wrzesień 2020
PWŚCPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
« Sie   Paź »

youtube

Najczęściej czytane