Connect with us

Artykuł Społeczny

OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik

Opublikowano

w

OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik

OSP Górne Przedmieście zorganizowało Piknik Ratowniczy i Myślenicki Zlot Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Wydarzenie odbyło się dziś tj. 21 sierpnia przybyło na nie 19. drużyn z gminy Myślenice i powiatu myślenickiego a także z innych części małopolski. 5 stacji z ciekawymi zadaniami dla młodych druhów i druhen które ustawione były na trasie biegnącej od Domu Ludowego poprzez podnóże polany Mikołaj a następnie w kierunku kościoła św. Brata Alberta okazały się nie lada wyzwaniem.

OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik

OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik

OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik

Kulminacyjna część zmagań młodych strażaków skończyła się wręczeniem medali. Każdy z nich jest wygrany dlatego każdy uczestnik zlotu otrzymał złoty medal. Niemniej jednak drużyny z największą ilością punktów dostały dodatkowe wyróżnienie w postaci upominków. Pierwsze miejsce zajęła MDP Śródmieście z Myślenic.

OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik

Ciekawym punktem programu był pokaz OSP Górne Przedmieście  gaszenia pożaru – płonącego na kuchni oleju. Działa na wyobraźnie i jest realną odpowiedzią na to jak radzić sobie w takiej niebezpiecznej sytuacji.

OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik

OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik

Ponadto strażacy z “Górnego” zapewnili liczne atrakcje dla dzieci, możliwość poznania sposobu działania służb ratowniczych, grochówka strażacka i wiele innych ciekawych rzeczy!

OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik OSP Górne Przedmieście – Zlot MDP i Piknik

Strażacy OSP Górne po raz kolejny pokazali jak organizować ciekawe wydarzenia dla młodych, wzorowo współpracując z innymi organizacjami i instytucjami. Brawo!!!

Partnerzy wydarzenia:

OSP Myślenice – Górne Przedmieście
OSP Myślenice Śródmieście KSRG
OSP Borzęta
Ochotnicza Straż Pożarna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Myślenice

Hufiec ZHP Myślenice
Malta Służba Medyczna oddział Myślenice
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
Policja Myślenice
Służba Celno- Skarbowa

Województwo Małopolskie
Starostwo Powiatowe w Myślenicach – Powiat Myślenicki
Miasto i Gmina Myślenice

Gazeta Myślenicka
Dziennik Polski
Miasto-Info.pl
Myślenice Itv Telewizja Internetowa – Region Południe

 

 

 

 

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane