Connect with us

Gmina Lubień

OSP Tenczyn. Madzia Pustelnik z tytułem Młodego Strażaka Roku Polski

Opublikowano

w

OSP Tenczyn. Madzia Pustelnik z tytułem Młodego Strażaka Roku Polski

Mała druhna Magdalena Pustelnik z OSP Tenczyn, stanęła na pierwszym miejscu podium w plebiscycie na Młodego Strażaka Roku Polski. Nagrody, w różnorodnych kategoriach zostały wręczone podczas Wielkiej Gali Florianów połączonej z obchodami 100-lecia działalności ZOSP RP. Plebiscyt, odbywał się pod honorowym patronatem Waldemara Pawlaka, prezesa Zarządu Głównego ZOSP RP. Głosowanie  przeprowadzały dzienniki regionalne w całej Polsce we współpracy ze Związkiem Ochotniczych Straży Pożarnych .

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować że w dniu wczorajszym nasza Druhna Madzia Pustelnik odebrała nagrodę od Prezesa Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej  Waldemara Pawlaka za zajęcie pierwszego miejsca Młodego Strażaka Roku w województwie małopolskim oraz w drugim etapie za zajęcie również pierwszego miejsca  Młodego Strażaka Roku Polski. Dziękujemy Ci Madziu, za to że tak dzielnie reprezentowałaś naszą jednostkę, gminę oraz powiat w podwarszawskich Otrębusach. “Bogu na chwałę ludziom na pożytek-  informuje w mediach społecznościowych jednostka OSP Tenczyn.

 

OSP Tenczyn. Madzia Pustelnik z tytułem Młodego Strażaka Roku Polski OSP Tenczyn. Madzia Pustelnik z tytułem Młodego Strażaka Roku Polski OSP Tenczyn. Madzia Pustelnik z tytułem Młodego Strażaka Roku Polski OSP Tenczyn. Madzia Pustelnik z tytułem Młodego Strażaka Roku Polski OSP Tenczyn. Madzia Pustelnik z tytułem Młodego Strażaka Roku Polski OSP Tenczyn. Madzia Pustelnik z tytułem Młodego Strażaka Roku Polski

 

Foto: OSP Tenczyn

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane