" /> Otwarcie Galerii Handlowej Czarny Lew w Pcimiu :
Connect with us

Gmina Pcim

Otwarcie Galerii Handlowej Czarny Lew w Pcimiu

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Pcim: 20 lutego 2021 roku w sobotę miało miejsce oficjalne otwarcie Galerii Handlowej Czarny Lew w Pcimiu, której właścicielami są Emilia i Bogdan Pajka.

Galeria Czarny Lew to miejsce zakupów dedykowane mieszkańcom gminy Pcim ale nie tylko. Otwarta dla wszystkich klientów, dla których: komfort, jakość, szeroki wachlarz usług i produktów mają znaczenie. W Galerii znajdują się sklepy Lewiatan i Pepco, piekarnia, cukiernia, restauracja i pizzeria, kwiaciarnia, sklepy odzieżowe, usługi kosmetyczne, optyk, technika grzewcza i sanitarna, serwis telefoniczny. Obok jest również myjnia samochodowa. Dla wygody klientów zadbano o duży parking. W najbliższym czasie w Galerii Czarny Lew mają się znaleźć: drogeria Natura, usługi dentystyczne, fryzjerskie a także pralnia. Ma to być kompleksowy obiekt handlowo-usługowy odpowiadający na potrzeby klientów.


Jeśli szukasz bieżących informacji z naszego regionu subskrybuj nasz kanał:

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

Kwiecień 2021
PWŚCPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
« Mar   Maj »

youtube

Najczęściej czytane