fbpx
Connect with us

Gmina Myślenice

Otwarty Puchar Polski z udziałem Rafała Czapli z Seido Karate

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

7 listopada, w Inowrocławiu, odbył się Otwarty Puchar Polski w Kobudo i Kenjutsu, zorganizowane przez Międzynarodową Federację Sztuk Walki. W hali widowiskowo-sportowej OSiR w Inowrocławiu, walczyli zawodnicy z m.in. Świebodzina, Krakowa, Poznania, Łabiszyna, Gniewkowa i Inowrocławia. Myślenicki Klub Seido Karate Shiro Sagi Dojo reprezentował nasz instruktor – Kyoshi Rafał Czapla 5 Dan, który wystartował w dwóch konkurencjach : Kobudo tradycyjne i nowoczesne.


Kobudo, to sztuka posługiwania się bronią: od kija krótkiego, przez długi, tonfa, nunchaku, sai i wiele innych.  Kyoshi Rafał Czapla wystartował z dwoma rodzajami broni: w Kobudo tradycyjnym z Sai, a w nowoczesnym z długim kijem Bo. W obu konkurencjach zajął 4 miejsce.

Jak sam mówi: „Niedosyt jest, zwłaszcza po konkurencji Kobudo nowoczesnego, gdzie po dogrywce wygrał zawodnik gospodarzy. Za to jest apetyt i mobilizacja na następne starcia w kolejnych zawodach, a te już w grudniu.

Życzymy powodzenia.


Jeśli szukasz bieżących informacji z naszego regionu subskrybuj nasz kanał:

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Styczeń 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Gru   Lut »

youtube

Najczęściej czytane