Connect with us

Gmina Myślenice

Pandemia w obiektywie Magdaleny Śliwy. 10 września zapraszamy na wernisaż wystawy “Obrazy Pandemii”

Opublikowano

w

Pandemia w obiektywie Magdaleny Śliwy. 10 września zapraszamy na wernisaż  wystawy “Obrazy Pandemii”
Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii pt. „OBRAZY PANDEMII”. Wernisaż wystawy odbędzie się 10 września 2021 o godzinie 18.00 w Piwnicy pod Lwem, Rynek 23.  Podczas wernisażu będzie można posłuchać koncertu w wykonaniu  skrzypaczki Beaty Mirochny.
Dla każdego gościa przewidziane jest także jedno zdjęcie portretowe, które wykona autorka wystawy.
Wystawa będzie otwarta od 13 do 17 września w godzinach od 8.00 do 15.00.

 

Kilka słów o  autorce wystawy:

 

Magdalena Śliwa – jest absolwentką Krakowskiej Szkoły Filmowej im. Wojciecha Jerzego Hasa. Obroniłam dyplom z fotografii swoim autorskim projektem pt. „OBRAZY PANDEMII”. Fotografować zaczęłam na pierwszym roku studiów na kierunku operatorskim, podczas których pani Małgorzata Pióro pokazała jej czym tak naprawdę jest fotografia i ile czynników wpływa na stworzenie dobrego kadru.

Na co dzień,  Magdalena Śliwa prowadzi  swoją firmę Żyleta Studio, gdzie spełnia się zarówno w fotografii jak i produkcji filmowej.
Wystawa fotografii w “Piwnicy pod Lwem” będzie jej debiutancką wystawą.
Fotografie z wystawy będzie można zakupić w formie pocztówki, w trakcie wernisażu, metodą PWYW (zapłać, ile zechcesz).
Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na kolejne wystawy oraz projekty.

 

Zachęcam do obserwowania mnie w social mediach oraz sprawdzania mojej strony internetowej, gdzie na bieżąco będę dodawać informacje na ich temat. Wstęp na wernisaż jest bezpłatny. Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny w celu rezerwacji miejsc– mówi autorka wystawy

Szczegółowe informacje można znaleźć w specjalnie utworzonym wydarzeniu w mediach społecznościowych: https://facebook.com/events/s/obrazy-pandemii-wystawa-fotogr/877774216511374/

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane