fbpx
Connect with us

Gmina Dobczyce

Piekarze i cukiernicy stanęli przy jednym stole…stole tenisowym

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

DOBCZYCE: Już po raz szósty, rozegrany został Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Cukierników i Piekarzy o Puchar Zarządu Cechu Rzemiosł Różnych w Myślenicach. Tym razem tenisowe zmagania miały miejsce w hali TKKF Dobczyce.

W turnieju wzięło udział około trzydziestu zawodników- właścicieli, pracowników oraz uczniów zakładów cukierniczych i piekarniczych. Zacięta rywalizacja, przebiegała w zdrowym sportowym duchu, bo taki jest też cel tego wydarzenia.

Organizujemy te zawody po to, aby zintegrować środowisko cukierniczo-piekarnicze, oraz promować aktywny tryb życia. Turniej przebiegał w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze . Prócz dyplomów ,medali i statuetek ,nie zabrakło też dla finalistów słodkich prezentów od Mikołaja .Tradycyjnie nie obyło się też bez pięknego i smacznego tortu wykonanego przez firmę Złoty Kłos ,gospodarza turnieju .W imieniu organizatorów dziękuję wszystkim , wzięli udział w zawodach oraz tym którzy bezpośrednio przyczynili się do ich organizacji .Szczególne podziękowania należą się dla Zarządu Cechu Rzemiosł Różnych w Myślenicach ,firmie Archik +biuro nieruchomości ,cukierni Marszałek oraz studio foto-film Marszałek – mówi organizator Kazimierz Marszałek

W kategorii młodzi cukiernicy I miejsce zdobył Domanus Karol, II miejsce Klaja Kacper, natomiast III miejsce Hanusiak Małgorzata.

Wśród gości najwyższe podium zajął Hołuj Jacek ,kolejne Bałucka Gabriela trzeci stopień Kapuś Piotr .

W kat. kobiet I miejsce Strzałka Magdalena, II miejsce Klaja Anna i III miejsce Zięba Mariola .

Kategorię mężczyzn zdominowali bracia Brożek, jedynka dla Tomasza ,dwójka przypadła Rafałowi trzecią rakietką turnieju został Marszałek Kazimierz . Zawody prowadzili Wiktor Piwowarski i Dominik Zakrzyński .

ŹRÓDŁO: Kazimierz Marszałek

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Kontynuuj czytanie

Wydarzenia

Styczeń 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Gru   Lut »

youtube

Najczęściej czytane