Connect with us

Gmina Tokarnia

Piękny Jubileusz 100-lecia urodzin mieszkanki Bogdanówki

Avatar

Opublikowano

w

BOGDANÓWKA: „100 lat skończyła mieszkanka Bogdanówki – 10. 06. 2019 r.
Ta wyjątkowa uroczystość rozpoczęła się już w niedzielę 9 czerwca Mszą św. w kaplicy pw. Św. Jana Chrzciciela w Bogdanówce, której przewodniczył o. Krzysztof Juzba w koncelebrze o. Jerzego Kiebały. Po ceremonii kościelnej wszyscy zaproszeni goście udali się do restauracji „Tina” na poczęstunek i dalszą część uroczystości.

10 czerwca w poniedziałek z okazji setnej rocznicy urodzin, dostojną Jubilatkę odwiedzili: Wójt Gminy Tokarnia- Marek Kluska, Przewodnicząca Rady Gminy Tokarnia- Jolanta Milewska, Kierownik U.G. w Tokarni-Anna Jędroszak – Leśniak, ks. Michał Mąka, Kierownik Terenowej Placówki KRUS w Myślenicach- Halina Żak, pracownik KRUS- Anna Schilder, Sołtys wsi Bogdanówka- Andrzej Słonina oraz mieszkańcy Roli Knapowej. Pan Wójt wręczył Pani Rozalii List Gratulacyjny, drobny upominek oraz złożył życzenia dalszych długich lat w zdrowiu, w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Przekazał listy okolicznościowe od Premiera Polskiego Rządu- Mateusza Morawieckiego oraz Wojewody Małopolskiego – Piotra Ćwika. Dopełnieniem uroczystości jubileuszowej był specjalnie na tę okazję przygotowany tort urodzinowy, a Jubilatka sama osobiście zdmuchnęła umieszczone na nim świeczki. Uczestnicy tej wzruszającej i niecodziennej uroczystości zaśpiewali Pani Rozalii „200 lat”.

Pani Rozalia, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą, a humor dopisuje jej każdego dnia. Jej recepta na długowieczność brzmi: „Dużo się modlę, o nikim źle nie mówię i staram się uśmiechać do wszystkich”. To stąd bierze się radość życia Pani Rozalii oraz wielka życzliwość dla ludzi. Dwudniowa uroczystość 100-lecia przebiegała w wyjątkowo serdecznej i rodzinnej atmosferze w otoczeniu najbliższej rodziny. Serdeczne życzenia i odwiedziny licznych gości wywołały radość i wzruszenie na twarzy Jubilatki, która kilkakrotnie podkreśliła jak bardzo cieszy się z odwiedzin. Pani Rozalii gratulujemy tego pięknego Jubileuszu, jednocześnie życzymy dużo zdrowia, by każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób najbliższych. „

Serdeczne życzenia szacownej Jubilatce śle również redakcja Myślenice iTV

informacje i zdjęcia: Andrzej Słonina

Wydarzenia

Sierpień 2019
PWŚCPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« Lip   Wrz »

Facebook

Najczęściej czytane