Connect with us

Gmina Myślenice

Podpisano umowę na budowę Otwartych Stref Aktywności

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

Firma Kora Jamer i Wspólnicy wybuduje cztery Otwarte Strefy Aktywności w Gminie Myślenice. W czwartek 7 sierpnia 2019 r. burmistrz Jarosław Szlachetka oficjalnie zaparafował umowę w obecności przedstawiciela wykonawcy.

Gmina Myślenice otrzymała dofinansowanie w wysokości 174 100 zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę czterech placów rekreacyjnych w ramach programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności 2019.

– Otwarte Strefy Aktywności powstaną w Zawadzie, Krzyszkowicach, Zasani i Porębie. Cieszę się, że aż cztery takie obiekty zostaną wybudowane w naszej gminie dzięki decyzjom ministra Witolda Bańki i wsparciu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. W ramach zakresu prac budowlanych powstaną elementy siłowni plenerowych i placów zabaw, a wykonawca ma także uporządkować teren poprzez wyrównanie podłoża i budowę małej architektury w postaci ławek, koszy na śmieci, stojaków na rowery, czy nasadzenia zieleni. Wszystkie place zabaw będą ogrodzone – mówi Jarosław Szlachetka, burmistrz miasta i gminy Myślenice.

Całkowity koszt powstania czterech Otwartych Stref Aktywności wyniesie 389 709,65 zł.

Wizualizacja OSA Krzyszkowice
Wizualizacja OSA Poręba
Wizualizacja OSA Zasań
Wizualizacja OSA Zawada

ŹRÓDŁO: UMiG Myślenice

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Luty 2020
PWŚCPSN
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
« Sty   Mar »
target="_blank"

Facebook

Najczęściej czytane