Connect with us

Gmina Myślenice

Podróż z Pikami. Spotkanie w MOKIS

Opublikowano

w

Myślenice: Czas na niezapomnianą, przyrodniczą podróż z Pikami w nieznane. To godne uwagi spotkanie kolejne z cyklu “W 80 minut dookoła świata.” Z pewnością podróżnicy z gminy Myślenice podzielą się swym niebywałym doświadczeniem z egzotycznych podróży. Tym razem opowiedzą o zwierzętach trzech kontynentów.

Mariola i Tomek Pik
zdjęcie Marioli i Tomasza Pik

Z pewnością zachwyci Was ta filmowo-słowna podróż która rozpocznie się na wyspie Borneo w Indonezji. Spotkacie się oko w oko z orangutanami. Następnie przeniesiecie się na półwysep Baja California w Meksyku, gdzie czekać będą wieloryby szare. Na zakończenie zobaczycie nosorożce w parku Hluhluwe w Republice Południowej Afryki.

Z pewnością spotkanie z podróżnikami Mariolą i Tomkiem Pik będzie znakomitą okazją by wyruszyć w nieznane. Reasumując spotkanie odbędzie się w niedzielę, 15-go marca 2020 r. o godz. 16:00. Podróż oczywiście w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.

mariola i tomek pik
studio pod pikami

Filmy z podróży Marioli i Tomka dostępne sa na : Podróże z Mariolą i Tomkiem

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

październik 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« wrz.   listopad »

youtube

Najczęściej czytane