fbpx
Connect with us

Edukacja

Podsumowanie marca 2020. Myślenice iTV

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

MYŚLENICE: Bez wątpienia miniony miesiąc był inny niż wszystkie jakich doświadczyliśmy w swej redakcyjno-reporterskiej pracy. To za za sprawą narodowej kwarantanny w związku z pandemią koronawirusa. Praca redakcji została przekonstruowana, by było bezpiecznie i dla Was i dla nas. Byście mieli optymalną ilość informacji ważnych, by w tym trudnym czasie zachować zdrowie psycho-fizyczne.

Warto dodać, że zmiany są nieuniknione, informacji na łamach naszej strony jest ogrom, dominują te o tematyce zdrowotnej, pomocowej, ekonomicznej a także kulturalnej, przypominamy archiwalne treści byście ten czas przeżyli spokojnie. Udostępniamy transmisje mszy świętych, sami transmitujemy msze online specjalnie dla was z kilku kościołów w powiecie myślenickim. Istotnie udostępniamy również Wasze apele o pomoc bo ważne byśmy w tym czasie byli solidarni z potrzebującymi.

Dziękujemy za każdy kontakt z Waszej strony, informacje którymi się dzielicie są dla nas cenne. Zapraszamy do kontaktu zwłaszcza teraz gdy tak ważne jest by „człowiek dla człowieka był człowiekiem.”

Życząc Wam zdrowia przedstawiamy co działo się w naszej redakcji w marcu. Podsumowanie marca 2020 w Myślenice iTV – wygląda tak:

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Styczeń 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Gru   Lut »

youtube

Najczęściej czytane