Connect with us

Edukacja

Podsumowanie marca 2020. Myślenice iTV

Opublikowano

w

Kopia STATYSTYKI STYCZEŃ 2020

MYŚLENICE: Bez wątpienia miniony miesiąc był inny niż wszystkie jakich doświadczyliśmy w swej redakcyjno-reporterskiej pracy. To za za sprawą narodowej kwarantanny w związku z pandemią koronawirusa. Praca redakcji została przekonstruowana, by było bezpiecznie i dla Was i dla nas. Byście mieli optymalną ilość informacji ważnych, by w tym trudnym czasie zachować zdrowie psycho-fizyczne.

Warto dodać, że zmiany są nieuniknione, informacji na łamach naszej strony jest ogrom, dominują te o tematyce zdrowotnej, pomocowej, ekonomicznej a także kulturalnej, przypominamy archiwalne treści byście ten czas przeżyli spokojnie. Udostępniamy transmisje mszy świętych, sami transmitujemy msze online specjalnie dla was z kilku kościołów w powiecie myślenickim. Istotnie udostępniamy również Wasze apele o pomoc bo ważne byśmy w tym czasie byli solidarni z potrzebującymi.

Dziękujemy za każdy kontakt z Waszej strony, informacje którymi się dzielicie są dla nas cenne. Zapraszamy do kontaktu zwłaszcza teraz gdy tak ważne jest by “człowiek dla człowieka był człowiekiem.”

Życząc Wam zdrowia przedstawiamy co działo się w naszej redakcji w marcu. Podsumowanie marca 2020 w Myślenice iTV – wygląda tak:

Podsumowanie marca 2020. Myślenice iTV

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

październik 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« wrz.   listopad »

youtube

Najczęściej czytane