fbpx
Connect with us

Sport

Podsumowanie osiągnięć drużyny Respekt Myślenice za rok 2020

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

O zawodniczkach Respektu Myślenice w tym roku mówiliśmy sporo, nie bez kozer, bowiem promocja tego co dobre leży nam na sercach. Dziewczyny z Respektu cechuje sportowa determinacja, 100 % zaangażowanie, zaś zespół konsekwentnie realizuje swoje plany i osiąga kolejne sukcesy. Czas zatem na podsumowanie 2020 roku!

Futbolistki reprezentujące barwy II – ligowego (po reorganizacji ligi) Respektu Myślenice zakończyły rundę jesienną na trzecim miejscu.

Gdyby niezrozumiała dla mnie seria trzech porażek pod rząd następująca po ośmiu wygranych meczach, zajmowalibyśmy dzisiaj drugie miejsce w tabeli – komentuje trener myślenickich piłkarek Przemysław Senderski.

Dodając: – Ogólnie jednak jestem z postawy swojego zespołu bardzo zadowolony. Wciąż widać u dziewcząt wielkie zaangażowanie w grę, wolę zwycięstwa, nie dostrzegam symptomów sportowego wypalenia, pomimo, że niektóre zawodniczki grają już kilka lat. Niestety nie ominęły nas kontuzje, przez co tylko w dwóch meczach mogłem desygnować do gry najmocniejszy skład.

Oprócz rozgrywek w ramach II Ligi Kobiet grupa południowa LKS Respekt Myślenice bierze udział w rozgrywkach I Ligi futsalu, do której awansowały dziewczęta w styczniu 2020 roku.

Koniec roku dla zawodniczek należy uznać za szczęśliwy – 29.12. 2020 roku rozegrały mecz z drużyną Tarnovia Tarnów wygrywając 5:3, co pozwoliło myśleniczankom zająć I miejsce w I lidze futsalu grupa południowa.

Warto przypomnieć, że zawodniczki z Myślenic grają zarówno na trawie, jak i hali na szczeblu centralnym (podlegają pod PZPN). Udział w rozgrywkach jest możliwy dzięki wsparciu: Sponsora Głównego, którym w 2020 roku jest  PKN Orlen, Miasta i Gminy Myślenice oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Więcej o drużynie Respekt Myślenice w poniższym filmie, zrealizowanym w sierpniu 2020 :

Powodzenia w Nowym Roku życzymy zawodniczkom, trenerom, działaczom Klubu Respekt!

Redakcja iTV Myślenice


Archiwalne materiały:


Jeśli szukasz bieżących informacji z naszego regionu subskrybuj nasz kanał:

Redaktor, trener, edukator. Z wykształcenia menager, pedagog, coach wlb, absolwentka UJ. W pracy to człowiek jest dla niej największą wartością. Ceni pasjonatów oraz tradycję lokalną, a jej misją jest promowanie szeroko pojętej kultury regionu. Mama dwójki dzieci oraz od trzynastu lat żona tego samego męża.

Wydarzenia

Styczeń 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Gru   Lut »

youtube

Najczęściej czytane