" /> Policjanci z KPP Myślenice pobiegli z pomocą.
Connect with us

Powiat myślenicki

Policjanci z KPP Myślenice pobiegli z pomocą.

Ewelina Mielecka-Stankiewicz

Opublikowano

w

kpp Myślenice Challenge

Zapoczątkowane w ubiegłym roku charytatywne challenge nadal sprawdzają się we wszelakiej pomocy. Wiedzą o tym funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach, którzy podjęli się wykonania zadania, do którego nominację otrzymali z Zakopanego.

Do priorytetowych zadań Policji należy ochrona życia i zdrowia ludzkiego oraz niesienia pomocy wszystkim tym, którzy jej potrzebują, dlatego, stróże prawa ze Myślenic nie pozostali obojętni na prośbę o wsparcie zbiórki pieniędzy dla Pani Moniki, która w połowie listopada uległa poważnemu wypadkowi drogowemu. Policjanci i pracownicy policji z powiatu myślenickiego bez wahania podjęli wyzwanie, które otrzymali od Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem i włączyli się do akcji „Kilometr dla Moniki”, pokonując dystans tysiąca metrów na koronie zapory w Dobczycach oraz wspomagając zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację Pani Moniki.

 W wyniku wypadku drogowego, Pani Monika doznała poważnych obrażeń, czego konsekwencją była konieczność amputacji nogi. Kobietę czeka teraz długie i kosztowne leczenie, a także zakup protezy.Komendant Powiatowy Policji w Myślenicach – insp. Maciej Kubiak, po wykonaniu zadania nominował do akcji „Kilometr dla Moniki”: Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie, Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Myślenicach oraz myślenicką Staż Miejską. 

Nominacje przekazali dalej do: Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, KP PSP Myślenice, Straż Miejska Myślenice.


Jeśli szukasz bieżących informacji z naszego regionu subskrybuj nasz kanał:

Dziennikarz, zarówno z zawodu jak i z zamiłowania. Od zawsze aktywnie zainteresowana szeroko pojętą komunikacją społeczną i działaniem w jej obrębie. Prywatnie, żona, matka, pasjonatka historii i mody, ceniąca sobie przede wszystkim szczerość i życie w zgodzie ze swoimi zasadami.

Wydarzenia

Kwiecień 2021
PWŚCPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
« Mar   Maj »

youtube

Najczęściej czytane