" /> Powiatowy Konkurs Plastyczny „Folklor w duszy gra" :
Connect with us

Gmina Dobczyce

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Folklor w duszy gra”

Małgorzata Miszczak

Opublikowano

w

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza do udziału w VIII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Folklor w duszy gra”. Tematem konkursu jest stworzenie pracy plastycznej, inspirowanej kulturą, tradycją i folklorem Małopolski.

Konkurs adresowany jest do mieszkańców z powiatu myślenickiego, w szczególności do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych, osób dorosłych, uczestników warsztatów terapii zajęciowej, podopiecznych środowiskowych domów samopomocy oraz podopiecznych domów pomocy społecznej. Każdy uczestnik może złożyć do konkursu maksymalnie 1 płaską pracę, w formacie A3, wykonaną techniką w stylu dowolnym. Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie.

Głównymi celami konkursu są: podtrzymywanie i kultywowanie tradycji związanych z folklorem oraz ukazanie piękna i bogactwa kulturowego regionu Małopolski.

Wszystkie prace konkursowe opisane metryczką oraz pisemne zgłoszenia do konkursu należy dostarczyć do 21 maja 2021 roku na adres:

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
ul. Szkolna 43
32-410 Dobczyce
z dopiskiem: „FOLKLOR W DUSZY GRA”

Prace konkursowe wykonane przez uczestników z powiatu myślenickiego zostaną poddane ocenie specjalnie powołanej komisji oraz ocenie internautów. Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po 28 maja 2021r.

Zachęcamy do zapoznania się z plakatem, regulaminem, kartą zgłoszenia i metryczką, dostępnymi na stronie MGOKiS Dobczyce: 

http://www.mgokis.dobczyce.pl/2021/04/07/viii-powiatowy-konkurs-plastyczny-folklor-w-duszy-gra-malopolska/

Szczegółowych informacji o konkursie udzielają także pracownicy biura MGOKiS Dobczyce, pod nr tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757.
Zapraszamy do udziału w konkursie! Dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody!

informacje: MGOKiS


Jeśli szukasz bieżących informacji z naszego regionu subskrybuj nasz kanał:

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

Kwiecień 2021
PWŚCPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
« Mar   Maj »

youtube

Najczęściej czytane