Connect with us

Gmina Pcim

Powstaje album dotyczący lokalnego dziedzictwa kulturowego gminy Pcim

Opublikowano

w

Powstaje album dotyczący lokalnego dziedzictwa kulturowego gminy Pcim

Dzięki współpracy gminy Pcim ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Lokalnych “Talent” z Pcimia już wkrótce zostanie wydany album, w którym zawarte będą informacje i zdjęcia dotyczące lokalnego dziedzictwa kulturowego gminy Pcim.

Dofinansowanie na ten cel zostało pozyskane z programu Województwa Małopolskiego ” Mecenat Małopolski”. Jak ważne jest to zadanie świadczyć może fakt, iż pośród wielu pozycji naukowych dotyczących historii tego regionu, brak jest  monografii mówiącej o kulturze, tradycji i obyczajowści. Istotną elementem albumu będą aktualne informacje o działających tak aktywnie na terenie gminy Pcim: zespołów regionalnych, kół gospodyń wiejskich, orkiestr oraz przedsięwzięć i wydarzeń kulturalnych.

Projekt zrealizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

informacje i zdjęcie: Gmina Pcim

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

październik 2021
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« wrz.   listopad »

youtube

Najczęściej czytane