Connect with us

Gmina Sułkowice

PSP informuje: Pożar w Sułkowicach

Opublikowano

w

PSP informuje: Pożar w Sułkowicach

O godzinie 2.00 w dniu 2 sierpnia Dyżurny operacyjny SKKP PSP w Myślenicach odebrał zgłoszenie o pożarze samochodu oraz budynku mieszkalnego w miejscowości Sułkowice. Zadysponował zastęp z JRG Myślenice oraz OSP Sułkowice.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia potwierdzono, iż ogniem objęty jest samochód osobowy stojący w pobliżu ściany drewnianego budynku mieszkalnego na którym paliła się już elewacja. Sprawiono linię gaśniczą i po podaniu prądu wody ugaszono płomienie. W związku z pożarem budynku w celu wykluczenia ukrytych zarzewi ognia częściowo rozebrano dach i sprawdzono obiekt kamerą termowizyjną nie stwierdzając dodatkowego zagrożenia. Pomimo godzin nocnych nikt z domowników nie odniósł obrażeń.

PSP informuje: Pożar w Sułkowicach

informacje: Oficer prasowy KP PSP Myślenice – bryg. Roman Ajchler


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z naszego regionu subskrybuj nasz kanał: YouTube

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane