Connect with us

Gmina Myślenice

PSP informuje: Taki był miniony weekend

Opublikowano

w

Leki-14.08

Podczas minionych dni od 13 do 15  sierpnia br. zastępy strażaków brały udział w sześciu zdarzeniach mających miejsce na drogach powiatu myślenickiego.

Wypadki i kolizje pojazdów zdarzają się bez względu na kategorię drogi, mają więc miejsce tak na drogach gminnych jak i powiatowych, krajowych i ekspresowych, nie ma też znaczenie natężenie ruchu. Podczas ostatnich dni ratownicy PSP i OSP zadysponowani zostali do różnych działań: zabezpieczali miejsca zdarzeń, udzielali Kwalifikowanej Pomocy Poszkodowanym, usuwali pojazdy i uszkodzone elementy z jezdni w celu przywrócenia ich do ruchu. Ponadto strażacy dziesięciokrotnie wzywani byli do: wypompowywania wody z obiektów i studni, poszukiwań osoby zaginionej, pożarów traw, usunięcia węża z posesji.


informacje i zdjęcia: Oficer Prasowy KP PSP Myślenice bryg. Roman Ajchler

Dziennikarz, trener kompetencji miękkich, praktyk zmian któremu na sercu leży podnoszenie jakości życia społeczności lokalnej. Absolwentka Zarządzania na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy to człowiek jest dla mnie największą wartością. Cenię pasjonatów oraz lokalny potencjał: społeczny, kulturalny, turystyczny oraz ekonomiczny. Moją misją jest promowanie tego co dobre w naszym regionie. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz od piętnastu lat żoną tego samego męża.

Wydarzenia

wrzesień 2021
PWŚCPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« sierpień   październik »
stw

youtube

Najczęściej czytane